Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jucie Teller [ Fred / ID: 29 ]


Fred
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Raul Andrei Dörr.
  • Varsta reala: 20 ani.
  • Orasul unde traiti: Stuttgart (Germania)
  • Cu ce va ocupati: Muncesc in fabrica in domeniul logistică.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):   Nu stiu daca merit din punctul vostru de vedere, dar din punctul meu de vedere imi place sa ajut oamenii sa comunic cu ei sa le explic ce este bine ce este rau si cel mai esential cum sa procedeze sa ma gandesc bine in orice situatie cum ar fi cel mai bine sa procedez  consider ca, cu mult calm si vorba buna  omul isi poate stapanii nervii si vom putea ajunge la un comun de acord.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Raul Andrei,  lucrez intr-o fabrica de logistica firea mea este una calma ma pot descurca in situatiile de stres sau chiar jenante imi place sa iau sfaturi de la altii si chiar sa fiu invatat, hobby-ul meu este fotbalul il practiv de la varsta de 15 ani am ajuns chiar sa castig si ceva banuti, sunt o persoana modesta pe langa toate astea imi plac jocurile pe calculator in general ma joc doar FiveM si League o legend, si in tot acest timp al meu petrecut pe FiveM imi dedic timpul pe serverul FplayT romania. Pentru mine conteaza mai mult sinceritatea de cat sa fi un mincinos mai bine spui adevarul chiar daca sti ca ai gresit e mai bine sa ma las invatat de cat sa repet aceeași greseala. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Juice Teller.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):  Fred✨
  • Ore jucate pe server:  Detin 141 de ore pe server.
  • De cat timp jucati pe server: de 5 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general stau pe server in jur la 4/5 ore depinde cum termin munca.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut in warn inainte de wipe pt stat afk la farm.
  • ID-ul din joc: Idul meu este 29.
  • Averea detinuta in joc: Apoximativ 2 milioane jumate.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca as face ceva diferit dar mas implica foarte mult in dezvoltarea RP-ului si as incerca sa ajut playeri cat pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helper-ul are responsabilitatea de a oferi oricarei persoane noi / vechi pe server , de a fi acolo cand va fi nevoie de el, la un ticket la un roleplay  la orice neclaritate pe care o are cineva.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

 Share