Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Raymond Reddington [ Matity / ID: 144 ]


F8uL Matity
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Radu-Alexandru
  • Varsta reala:27
  • Orasul unde traiti:Frankfurt am main
  • Cu ce va ocupati: Marktleiter (Manager) 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca experienta mea si timpul jucat pe acest server ma facut  sa aplic pentru ca sunt atat de multi playeri noi care trebuie indrumati spre un rollplay acceptabil si fara greseli.Si DA am facut si eu greseli la randul meu dar am invatat din ele si am putut sa le transmit mai departe sa nu mai fie facute. Consider ca orice om greseste odata si odata. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt Matity asa cum ma stie toata lumea , sunt corect cu toata lumea si cand stiu ca am gresit imi recunosc greseala ,  prietenos , comunicativ . Am 27 de ani cum am scris si mai sus , asa cum altii au o pasiune pentru masini , motoare etc... Pasiunea mea este pentru calculatoare si jocurile pe calculator. Cateodata mai fac si cate un mic stream dar de placere nu ca sa devin celebru. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raymond Reddington 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Matity
  • Ore jucate pe server: 1000 ore 
  • De cat timp jucati pe server: 8  luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  8 Ore depinde si cum muncesc cateodata noaptea 8 ore cateodata ziua.
  • Sanctiuni anterioare pe server: da ( Am avut un Ban pentru un atentat terorist) 
  • ID-ul din joc: 144
  • Averea detinuta in joc: casa vip vip diamond si vreo 2 masini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): da 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  As indruma playerii noi dar si pe cei vechi spre un rp frumos si sa inteleaga ca este un server hard roleplay si ca regulile trebuie respectate indiferent de ce este pe server. ex:politist ,medic , mafiot etc. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu problemele playerilor ic dar si ooc pentru bunastarea serverului. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da 
Edited by F8uL Matity
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

On 2/18/2020 at 5:59 PM, Sandel said:

E foarte calm si se consider ca are experienta necesara 

 

On 2/17/2020 at 3:00 PM, Diopu said:

+rep, foarte calm si mereu ajuta playeri, uneori fura si ticketele de la helperi

 

On 2/17/2020 at 3:33 PM, StoiaAndrei22 said:

+rep zeu,calm in situatii tensionate,intelegator si sufletist!

 

On 2/19/2020 at 10:03 PM, eNergY said:

+REP foarte calm 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share