Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Allesandro Riverra [HUGO/269]


HugoGaming
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ioan
  • Varsta reala: 16 
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Parerea mea este ca merit aceasta functie deoarece stiu sa fiu serios si foarte respectuos la nevoie. Stiu sa calmez persoanele si imi place foarte mult sa-i ajut si sa-i inteleg. Consider ca acord serverului timpul necesar pentru aceasta functie. Simtul raspunderii si modul in care pot organiza anumite actiuni sunt alte calitati de ale mele care imi pot da un plus in obtinerea acestei functii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire foarte energica si glumeata. Imi place sa ma implic in multe proiecte si sa cunosc persoane noi cu care pot face schimb de experiente sau de la care pot invata lucruri noi. Ma simt foarte bine in momentul in care vad ca-i pot face pe oamenii din jurul meu fericiti. In momentele in care este nevoie de seriozitate ma consider un om foarte serios si dedicat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Allesandro Riverra
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):EUSUNTHUGO
  • Ore jucate pe server: 184
  • De cat timp jucati pe server: De pe vremea de cand era in Los Santos.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: O medie este de 4-5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Inainte de wipe  am avut un warn pentru "Afk la farm".
  • ID-ul din joc: 269
  • Averea detinuta in joc: 2 masini si o casa la 900.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta oamenii, dar mi as face si roleplay-ul meu obisnuit!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu ajutarea persoanelor care intra noi pe server, cu ticketele de pe discord si cu administrarea serverului. Un helper incearca sa calmeze oamenii ce se afla in scandaluri si sa rezolve de buna voie. Acestia se ocupa si de hackeri si cu linistea pe server. Helperul rezolva inconvenientele aparute intre jucatori!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share