Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Riverra Alessandro [269]


HugoGaming
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Riverra
  • 1.2 Prenume: Alessandro
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1.86
  • 1.6 Greutate: 90KG
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon:666-7314

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat, deoarece am fost surprins cu o bata de baseball asupra mea.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da. Pentru condus imprudent si pentru viteza excesiva.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da. In limba engelza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am mai trimis un CV acestui departament in trecut. Am primit un raspuns afirmativ. Dupa ce am fost chemat la interviu am intrat in acest departament. A doua oara am fost Agent Sef Principal in cadrul acestui departament!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Spitalul Los Santos, am fost acceptat in acea agentie.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Croitor, Sofer de tir

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos,? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur departamentului de politie din comuna Los Santos, deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa, imi plac angajatii din acest departament si imi place tot ce tine de ea. Doresc sa ajut cetatenii cu toate actiunile pe care le pot face, doresc sa feresc orasul de infractori, doresc ca toti cei ce se ocupa de lucruri ilegale sa fie pedepsiti si sa nu mai umble liberi prin oras. Doresc sa ajut acest departament cu devotamentul, respectul si curajul pe care il am, cu seriozitatea si cu abilitatile pe care le am dovedit in trecutul meu. Imi plac activitatile desfasurate de acest departament si din acest motiv doresc sa fac parte din el. Doresc ca acest departament sa fie unul respectat si cu foarte multa putere, din acest motiv cred ca ma potrivesc aici foarte bine. Am avut o copilarie complicata in care am invatat foarte multe lucruri si in care m am confruntat cu multe situatii. Pot ramane in orice situatie foarte calm si sa o gestionez foarte bine pentru a iesi totul ca la carte.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Din  punctul meu de vedere ma pot diferentia de restul concurentilor pentru acest post prin seriozitatea de care am dat parte pana acum pe unde am fost, de devotamentul pe care il pot oferi acestui departament. Abilitatile pe care le am dobandit de mic copil ma pot ajuta in acest job si imi pot face munca mult mai usoara. Inca de mic am invatat din nevoie sa ma infrunt cu oamenii si sa fac dreptate deoarece am fost implicat in lucruri mai periculoase am invatat sa conduc foarte bine, sa pot iesi din foarte multe buclucuri si sa raman calm in orice situatie. Starea economica mi a dat oportunitatea sa merg la un poligon si sa invat multe tactici cu arma. Calmul, si felul de a vorbi pot incuraja oamenii sa fie mai blanzi cu politia sau sa se supuna fara a fi nevoie de forta fizica sau de certuri. Acestea sunt unele din motivele care ma pot diferentia de restul candidatilor.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Ionut
  • 5.2 Vârsta: 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Suceava
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:De 2-3 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De acu 2ani.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?:  180H
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 269
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?:Desigur.
  • 5.14 Alte informații:Multumesc.
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Riverra Alessandro, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 18.02.2020

Semnatura: Q.Navarro

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa imi lasati un mesaj pe Discord (Carlito#5750) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share