Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eduard Camataru [ Rensake / ID: 1334 ]


Rensake
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Banica Eduard.
  • Varsta reala: 16, dar in 5 zile fac 17.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup cu scoala momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece, sunt destul de activ, imi place sa ajut persoanele care au nevoie, asa cum pot si cat imi permite serverul la momentul actual. Ținând cont că este nevoie de staff, si eu imi cam petrec majoritatea timpului pe server,  zic ca as fii de folos. Chiar si la momentul actual ajut cat pot pe cine pot de pe server, atât cât imi permite serverul la momentul actual, doar sa le scriu pe chat sau depinde de situație.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat OK, cum am mai spus, imi place sa ajut cat pot de mult, pe oricine are nevoie. Imi place sa interacționez cu persoanele, vorbesc mult cate o data, si sa zicem ca un defect de al meu ar fii ca am incredere in persoane, prea din timp.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Eduard Camataru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rensake
  • Ore jucate pe server: 260 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 4 luni de zile.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord zilnic intre 3 ore si 14 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am o sanctiune pentru injurii OOC si am fost banat o data cu motivul "misto staff" desi eu nu am facut asemenea lucru (pot da dovada) si am mai fost o data banat pentru Bug Abuse.
  • ID-ul din joc: 1334
  • Averea detinuta in joc: 280K $ + BMW M5 VIP, Rolls-Royce Phantom 8 VIP, Mercedes GL63 2016, Duba Speedo, Duba Ford, Duba Sobol, Range Rover si Honda Bros.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Personal consider ca nu am o reputatie proasta pe joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut probleme cu Ascendancy deoarece i-am scris pe chat "misto blips-urile alea" si el a considerat ca trebuie sa-mi dea ban cu motivul "misto staff".
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu nimic in plus fata de ce fac si cei din staff la momentul actual, vorbind de helper, poate doar ca as fii activ mai mult atat dimineata cat si seara mai ales.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  in primul rand sa ajute playerii noi, încât să își formeze o parere frumoasa despre noi cat si despre server si munca fondatorilor mai ales, dar și a tuturor care aparțin acestei comunități, sa ajute , parerea mea cu tot ce pot, pe oricine. Atat pe server, cât și pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

 Share