Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Coco Alexandru ID-3887


ITS_ALEX
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Coco
  • 1.2 Prenume: Alexandru
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 20
  • 1.5 Înălțime: 1.86
  • 1.6 Greutate: 76kg
  • 1.7 Naționalitate: Romania
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 217-0230

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Dda
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer Uber, Sofer Posta Romana

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Bună ziua.Numele meu este Coco Alexandru si doresc sa ma angajez In departamenul de politie Los Santos deoarece este visul meu de cand eram mic sa devin politist si este foarte aproape sa devină realitate. Eu am facut liceu militar in Romania si acum am ocazia de a ma angaja ca si politist.La liceul militar si la academia de politie am invățat sa trag cu arma si sa țin sub control situații dificile cum ar fi: Jaf cu Ostatic , Jaf la banca , Uramarire in viteza , etc.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In primul rand cred credd ca un lucru care ma diferentiaza de ceilalti candidati este calmitatea mea in situatii de criza. Al doi-lea lucru ar fi acela ca trag bine cu arma si conduc foarte bine atat la viteze mici cat si la viteze foarte mari.Iar inca un lucru ar fi acela ca lucrez foarte bine in echipa.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Alexandru
  • 5.2 Vârsta: 15 (fac 16 in Aprilie)
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Giurgiu
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Gta V ma joc de aproximatic 5 ani , iar FiveM de 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: cam 1 luna dar nu prea am avut activitate
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 1.90
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 3887
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.75.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Desigur
  • 5.14 Alte informații:-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share