Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Versace Raul [2194]


Gamingraul30
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Versace
  • 1.2 Prenume: Raul
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 27 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.75
  • 1.6 Greutate: 65 KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 625-3950

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu sufar de nici o boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost niciodata arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost nici o data arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu , nu am facut nici o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , deoarece am umblat regulamentar
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , sunt capabil
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: In Engleza ma pricep sa comunic cu persoana respectiva , si putin in Germana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: La Departamentul de Politie , nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da , am fost medic timp de vreo 2-3 ani. Si Mecanic timp de vreo 1 an.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de Medicina "Paleto Bay" , pe vremea cand aveam 23 si de ani am fost medic la oraselul "Paleto Bay". Si am mai fost si mecanic in oraselul "Paletoa Bay".
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar , Mecanic , am lucrat la glovo , am fost curier, am fost taximetrist , si am fost si tirist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Ma Numesc versace Raul si am varsta de 27 de ani. Imi doresc tare mult sa devin politist deoarece doresc ca toti cetatenii care se urca bauti la volan sa li se suspende permisul si vreau ca orasul "Los Santos" sa fie linisti. Eu imi mai doresc sa devin politist deoarece sunt capabil sa fac fata oricarui om si de asemenea sa-mi dau si viata pentru acest oras. Orasul "Los Santos" este un oras foarte vizitat de catre turisti si chiar si localnici orasului se bucura de el. Orasul este un oras minunat unde as dori sa devin politist pentru a il pastra linistit si sa nu se intample evenimente de nemai vazut in acest oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine unul , nu ma diferenteaza nimica fata de ceilalti candidati. Toti suntem oameni indiferent de natie , toti suntem egali. Toata lumea trebuie respectata indiferent daca o cunosti sau nu , respectul vine de acasa. Pe mine nu ma diferenteaza nimica, avand in vedere ca toata lumea se poarta frumos si au respectul de acasa. Mie chiar mi-ar fi placut sa stau cu cineva din acest oras in caza deoarece sunt foarte bine crescuti acesti cetateni si sunt foarte respectuosi.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Raul
  • 5.2 Vârsta: 14..
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Medias
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: din 2018
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De dinainte sa bage acel update cand au lasat doar masiniile default.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: De la ultimul update doar 9-10
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 2194
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu: Da  , inteleg si sunt constient .
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu: Da , sunt constient .
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu: Da , sunt constient si am bagat bine treaba asta in cap.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu: Da , sunt foarte constient.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da , l-am citit de 2 ori.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da , si l-am bagat bine in minte
  • 5.14 Alte informații: Imi doresc foarte mult o sansa deoarece eu gandesc diferit fata de alti playeri de 14 ani.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share