Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ionut Popescu [ID 65]


Akkadian
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Ionut
  • Varsta reala: 28
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Fork Lift Drive TheWorks UK
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: De acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Cu siguranta.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca ajutorul acordat oamenilor este prioritar,consider ca mereu va trebui sa fie un individ sa ajute un nou venit,consider ca mereu va fi nevoie de o “echipa” in ajutorul acestui server. De ce merit aceasta functie? Nu pot spune ca merit in urma istoricului meu,dar totusi stiu ca sunt apta sa indeplinesc cele enumerate de mine mai sus.  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut,numele si varsta mea le-am atasat mai sus. Sunt sociabil ,dragut cand vreau (promit ca incerc sa fiu dragut mereu), am mici probleme cu nervii (si aici promit sa ii moderezi). Nu prea ma descurc la auto-descriere ,dar stiu ca sunt foarte muncitor si imi place sa fiu perfectionist.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vasile Popescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Akkadian
  • Ore jucate pe server: 230/ inainte de wipe 700
  • De cat timp jucati pe server: 1 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Avand in vedere ca am munca pot acorda undeva la 2-3 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0 
  • ID-ul din joc: 65
  • Averea detinuta in joc: 7  masini + 400K  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu,sper.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Chiar deloc
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: : In momentul in care as merge la tickete as incerca sa fiu foarte calm si sa le explic la fiecare ce au facut gresit. si bineinteles sa ajut toti incepatorii !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este un ajutor al playerilor, ii ajuta oferindu-le informatii,rezolvand altercatii,ajutand noi venitii,oferind ajutor playerilor cu anumite probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share