Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armando Cercelus [ Coko / ID: 2904 ]


Coko
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Robert
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Elev la Liceu 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Aproape
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece ajut oameni pe sv cand pun intrebari pe chat , imi place sa ajut incepatori.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut sunt Coko , si am revenit sa joc pe comunitatea asta , si as dori sa reintru in staff pentru ca cred ca ajut  oameni si pot sa i ajut si mai mult.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Armando Cercelus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Coko
  • Ore jucate pe server: 177
  • De cat timp jucati pe server:2019 sau mai devreme nu mai stiu , de cand era actiunea in Paleto .
  • Cat timp acordati serverului pe zi:de la 4 ore in sus 
  • Sanctiuni anterioare pe server: cred ca am un warn mai vechi , dar nu l am gasit pe warn-list.
  • ID-ul din joc:2904
  • Averea detinuta in joc: Am cash doar , 150k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nup
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Din staff nup.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta mai mult playeri prin raspunderea la tickete , sa ii ajut mult mai mult.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playeri care sunt noi si intreba anumite chestii , cand se intampla actiuni non-roleplay , failrp si toate astea , se duce la ticket si actioneaza prin sanctiune sau iertare depinde de gravitatea greseli facute.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da ,1080/60fps 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

 Share