Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ciprian Albu [2735]


Infinity451
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Albu
  • 1.2 Prenume: Ciprian
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 75
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Momentan locuiesc in apartamentul unui fost coleg de facultate, insa pe viitor planuiesc sa imi achizitionez un aparament.
  • 1.9 Număr de telefon: 481-3468

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, am condus cu putina viteza prin oras, deoarece intarziam la locul de munca.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt capabil sa vorbesc si limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da, Departamenul de urgente Los Santos.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer in port.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui Departament, deoarece pot spune ca experienta pe care am dobandit-o in anii de Medic ma pot face sa ma descurc si in Politie si desigur sa nu fac probleme. Am ales sa aplic aici pentru ca aceasta profesie o consider una dintre cele mai importante din oras si vreau sa ajut pentru o dezvoltare cat se poate de mare a acestuia. De mic mi-am dorit sa ajung in Politie, pot spune ca am fost un fan inrait, desigur si actiunile politiei cat se pot de complexe si bine puse la punct mi-au aratat locul unde trebuie sa aplic.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ma diferentiez cu nimic fata de ceilalti candidati, doar prin modul de a gandi, modul in care percepem fiecare lucrurile si indemandarea de care este fiecare in stare. Din perspectiva mea toti sunt egali, toti trebuie tratati egal fara nicio favorizare, iar cine e mai bun va ajunge mai departe.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Iulian
  • 5.2 Vârsta: 16 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Constanta.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: De aproximativ 3 ani ma joc GTA V.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Pe acest server ma joc de aproape 2 ani cu pauze destul de lungi.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Am 120 de ore in acest moment.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 2735
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
  • 5.14 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share