Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Milcapone Patrick [134]


Rapper05
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Milcapone
  • 1.2 Prenume: Patrick
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 27
  • 1.5 Înălțime: 1.79
  • 1.6 Greutate: 82 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: VINEWOOD COMPLEX AP. 34
  • 1.9 Număr de telefon: 834-1363

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, pentru depasirea limitei de viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am cunostinte in limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul General, acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Paramedic si mecanic

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos deoarece de mic am apreciat politia, si faptul ca se lupta cu toate lucrurile rele pentru a face viata oamenilor mai buna si pentru a le oferii liniste interioara. Urasc persoanele care se opun legii sau cei care incalca legea, mai ales cand exista si victime nevinovate, deoarece ei incetinesc dezvoltarea societatii si doresc sa ajut la combaterea lor. In ultimul rand m-as simti mai impacat in fata Lui Dumnezeu.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In primul rand, nivelul si experienta de care dau dovada la volan m-ar diferentia din punctul meu de vedere. In al doilea rand abilitatea de a-mi controla emotiile, avand capacitatea de a trece de la una la alta rapid, impunand incredere in sine, ca urmare intimidand adversarul daca exista unul. In plus o gandire matematica, care ajuta la creerea strategiilor.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Patrick
  • 5.2 Vârsta: 15
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Baia Mare
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: 2015
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 4 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Pe server 185h, pe FIVEM 625h, iar pe GTA V 117h
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 134
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Desigur
  • 5.14 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat si la categoria 5.6 imi pare rau, dar nu am inteles exact la care, asa ca le-am pus pe toate.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share