Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Del Peschio Frederico [ KaleidoscopRo / 50 ]


KaleidoscopRo
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Blaga Robert
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Belluno/Italia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o persoana capabila in a aplana un conflict, la inceput doar cu un avertisment si daca continua voi lua urmatoarele masuri in functie de cat de grav e actiunea facuta de persoana respectiva, dar eu consider ca nu se va ajunge niciodata deoarece reusesc mereu sa calmez o persoana. Si imi place extrem de mult sa ajut playerii noi care au nevoie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Blaga Robert. Sunt elev la o scoala tehnica pe profil de informatica in Italia. Sunt o persoana matura si modesta. Ma joc extrem de multe jocuri pe pc, printre care: FiveM, CS:GO, LoL, EFT si multe altele. Sper sa fiu acceptat si sa pot sa ajut serverul si playerii cat mai repede.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Frederico Del Peschio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KaleidoscopRo
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 200 dupa wipe, in total in jur de 500.
  • De cat timp jucati pe server: Din septembrie 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4/5 ore, depinde de scoala
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da (Ban 3 zile: "Metoda de a detecta in jur")
  • ID-ul din joc: 50
  • Averea detinuta in joc: In jur de 70k, 1 apartament si cateva masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As vrea in primul rand sa ma ocup cu ticketele, deoarece este o mare nevoie de staff activ, in fiecare zi sunt momente cand nu e nimeni din staff pe server sa poata ajuta playerii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul ajuta/invata serverul/jucatorii sa duca un RP decent si totodata daca persoana nu a inteles si continua sa greseaca sa fie sanctionata.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Eu filmez mereu deoarece folosesc Nvidia instant replay care imi filmeaza mereu ultimele 10 minute.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Update:
Ore jucate pe server: Aproximativ 380 dupa wipe, in total in jur de 680.
Averea detinuta in joc: Casa din clasa A, S63 VIP, cateva masini de clasa B si mai multe de clasa C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share