Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Helper


petrisor2180
 Share

Recommended Posts

Numele real:Damian Petrisor
Varsta reala:14 si 4 luni
Orasul unde traiti:Calarasi
Cu ce va ocupati:Scoala elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca as ajuta aceasta comunitate prin frecventa mea la joc si corectitudine
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Copild de 14 ani de la tara caruia ii plac jocurile video si a fost crescut cu stima si respect de parinti
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Damian Petrisor
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Petrisor2180
Ore jucate pe server:Pe acest server nu am ore pe joc deoarece am schimbat steamul de curand am maxim 10
De cat timp jucati pe server:de 4 luni de pe un cont secundar
Cat timp acordati serverului pe zi:4ore
Sanctiuni anterioare pe server:nu
ID-ul din joc:4474
Averea detinuta in joc:nu am deacea as dori sa ajut lumea mam saturat sa tot muncesc vreau sa ajut
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as ajuta lumea mai usor decat de obicei
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea oamenilor mai ales a incepatorilor (cu rabdare)
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share