Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Patru Alexandru [ Gaboru / ID:8]


Gaboru
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Patru Alexandru
  • Varsta reala: 17 ( 18 in August )
  • Orasul unde traiti: Campulung jud Arges
  • Cu ce va ocupati: Cu studiile momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca as merita aceasta functie deoarece pot ajuta serverul, am experienta de 9 luni in domeniul staff-ului , si nu tin cont de prietenii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Alexandru, am 17 ani, sunt la liceu, clasa a 11-a, majoritatea timpului liber il petrec la calculator, imi place sa ajut persoane, atat cat pot si nu cer nimic in schimb.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Martinez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BBY-Gaboru
  • Ore jucate pe server: actuale in jur de 433 + 1503 inainte de wipe
  • De cat timp jucati pe server: ca si player am facut in martie 1 an de cand ma joc pe server, si 9 luni am fost Staff FplayT
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore +
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut warnuri/banuri cand m am apucat prima data pe server, in rest nu am mai avut nici o sanctiune , dar am mai avut mici greseli de RolePlay, ca tot omul
  • ID-ul din joc: 8
  • Averea detinuta in joc: Vip Gold 1 milion cash bani in joc + o toyota supra , Rolls-Royce Phantom 8, Bugatti Ciron, Lamborghini Veneno,MClaren P1,BMW M5,Ferrari F812,Mercedes S63,Dodge Charger. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Aveam o oarecum "neintelegere" cu Ascendancy.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit fata de toti membrii stafului nu am ce sa fac nimic, deoarece toti isi fac treaba exact cum trebuie, pot spune doar ca as da o mana de ajutor in + si as ajuta cu tot ce as putea Comunitatea FplayT
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor de pe server, ajutarea staffului, si ajutarea Ownerilor cu ce ii se cere+ sarcinile acestuia de a ajuta serverul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Oarecum da, dar de fiecare data cand filmez raman far texturi, dar urmeaza sa schimb procesorul si sper sa nu mai am problema asta
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+1 mai merita o sansa.m-a ajutat de fiecare data cand am avut nevoie si nu face diferente intre jucatori! este un admin corect.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+ 1  m-a ajutat si wipe ul trecut ! merita o sansa ❤️ (soferul meu,bodyguard :)) baby sitter  ) :))))  abilitatea lui  principala -multifunctional si sta bine cu nervii :)) l am testat personal =))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share