Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Adelin Mark [313]


Adelin
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Adelin
  • 1.2 Prenume: Mark
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 80 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: 1, TINKLE ET. 7 
  • 1.9 Număr de telefon: 474-3515

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza, am fost obligat sa o invat deoarece am facut un antrenament in Anglia unde am fost antrenat de niste ofiteri cu mare experienta in toate actiunile posibible. Atac terorist, Fuga de politie, Ostatici, Trafic de droguri, etc.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Admis. Am fost Inspector.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Medic
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Admis. Medic-Stagier
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:--

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie deoarece am niste experienta in domeniul accesta si doresc sa imi incep iara viata de ofiter. Sunt un om care stie sa se coordoneze in situati stranse si rapide. Stiu sa actionez si singur daca este nevoie. Am experienta de Inspector care poate aduce un plus la Departamentul de politie deoarece stiu ce trebe sa fac si pot ajuta si pe alti. Eu zic ca merit accest loc deoarece stiu cum merge treaba si nu o sa fie probleme.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine ca om nu ma diferentiaza nimic de ceilalti candidati dar experienta pe care o am si antrenamentele facute in tari straine ma poate ajuta si pe mine dar si departamentul. Eu sunt capabil de a coordona o actiune dar chiar si o echipa daca este nevoie in actiuni mai importante. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Adelin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Tg-Ju
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 4-5 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : August 2017
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 177 (1350 pe fivem)
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 313
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Nu 
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Adelin Mark, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 17.03.2020

Semnatura: Q.Navarro

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Edward#0335 / Xes#3071) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share