Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER ] Marcel Apostolufus[ Tornada / ID:2162]


Darius19
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Antonescu Darius
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Constanta 
  • Cu ce va ocupati:Studii 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt un om calm și mereu am fost bun,mereu când cineva se certa am evitat cât de mult am putut astfel încât sa nu par arogant ,am ascultat mereu și am știut sa ma comport cu toți identic fără sa țin partea cuiva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Darius,sunt o fire calma ,îmi place sa leg prietenii multe și îmi place sa creez grupuri unde toată lumea se simte bine .Socializez mult si unde simt ca nu îmi este locul ma retrag .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marcel Apostolufus 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Tornada
  • Ore jucate pe server:241
  • De cat timp jucati pe server:2 -3 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:in ultima vreme am acordat 10-11 h sv ul deoarece e aceasta vacanța dar când am liceu 5-6 h
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn primit in primele 20 de h
  • ID-ul din joc:2162
  • Averea detinuta in joc:o organizație non oficială ,niște bănuți ,câteva mașini și urmează sa îmi iau VIP Diamond și o casa 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,chiar nu am 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nup,mereu când am fost pe support a fost din afla cine a greșit și dacă am greșit eu am vrut sa văd unde ca sa știu sa nu mai repet in rest nu înjur și nu stau sa comentez ca dc nu am dreptate ,aflu greșeală și evit scandalul 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pe lângă ca am fost in Staff pe câteva servere și am avut un server de fivem pot spune ca și informația primită de la Staff ul de aici ,aveți câțiva oameni chiar buni ,oameni de nota 10 și as prelua tot ce am învățat de la ei și as încerca sa explic mai departe doar ca mai bine 
  •  
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: helper ul este un grad ce ajuta orice jucător cu intrebi simple și probleme mici ,este activ mai mereu ,de alte probleme mai grave se  ocupa gradele mai mari.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Dap
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Dap
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share