Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Andy Armasaru [44]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Andy
  • 1.2 Prenume: Armasaru
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 32
  • 1.5 Înălțime: 1.83
  • 1.6 Greutate: 78kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: 1, vinewood Complex ap.6
  • 1.9 Număr de telefon: 664-0569


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, normal
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:-
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu sa vorbesc Suedeza, engleza si putin spaniola.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic, Santierist, Tirist, Sofer pe autobuz si Spalator de geamuri!

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):As dori sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru a ajuta pacientii orasului, sa fiu responsabil, sa ma inteleg cu colegii, sa ajung la timp la apeluri , pot interveni la orice misiune in care pot ajuta , am mai fost medic si in alt oras si cred ca mi am facut treaba destul de bine si as dori sa o fac si aici , as dori sa invat lucruri noi pe care nu le stiu si sa ajut cu ce pot .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma consider mai bun ca alti...toti suntem egali, pot ajuta lumea, sunt calm ,stiu sa comunic frumos cu pacienti si oamenii orasului, eu sunt diferit doar cu oamenii cu care ma inteleg cat de cat bine, imi respect colegii si mai ales pe cei ce au grade mai mari ca mine.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Marrio-Andrei
  • 4.2 Vârsta: 14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 4ani jum
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Stiu severul FplayT de cand actiunea se desfasura in Paleto/Sandy..
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: La momentul actual am 75 de ore.(Inainte de wipe aveam 320 de ore)
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 44
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nup
  • 5.0 Alte informații: Multumesc ca ati citit aceasta aplicatie!
Edited by MarrioINF
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share