Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Gabriel Vespucci [28]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Gabriel
  • 1.2 Prenume: Vespucci
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 28 ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.92M
  • 1.6 Greutate: 63KG
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă: Los Santos Strada Vinewood 8A.
  • 1.9 Număr de telefon: 959- 5493


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: In momentul de fata, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici-o boala cronica, ba chiar stiu unele retele pentru bolile la care nu s-au gasit leac.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici-o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Dupa cum am spus, nu am nici-o boala, dar cu siguranta nu ma va impiedica nimic pentru a salva o viata.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am facut niciodata o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Cazier-ul meu este gol.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut niciun uz de substante interzise in ultimii doi ani.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost niciodata suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic atat verbal, cat si in scris in limba romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, sa scriu / vorbesc urmatoarele limbi: Germana, Engleza si Romana. Acum vreau sa invat limba franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da, am mai trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat dar am picat interviul.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Dupa cum am spus, nu am mai trimis decat la departamentul medical.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Acum lucrez ca mecanic auto.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): De cand eram mic ma uitam la filme cu impuscaturi si cum venea politia, medicii si toate unitatile speciale, tatal meu era doctor si mereu cand venea acasa imi spunea ce a facut el la munca, mi-se parea fantastic! I-am promis tatalui meu, ca vreau sa fiu ca el, ca voi devinii si eu ca el, un super erou, deoarece consider ca medicii sunt niste superi eroi. Doresc sa ma mai alatur acestui spital deoarece am fost odata la ei deoarece aveam o durere la picior si m-a luat un medic la tratament, medicul s-a purtat foarte frumos cu mine asa ca mi-am facut o idee, consider ca toti medicii din acest departament sunt la fel ca el, niste baieti sau fete de nota 10, foarte respectuosi, talentati, cu capul pe umeri si multe alte caracteristici. Tot odata, cand am fost la tratament, salile erau foarte bine ingrijite, nici un praf pe mese, scaune sau podea, totul era curatat iar podeaua aproape era transparenta la cat de bine a fost spalata. M-am simtit de minute. Am primit zilele trecute un joc video. Acesta, uimitor, era un simulator de doctori, exact ceea ce voiam eu sa devin. M-am jucat acel joc foarte mult timp si m-a fascinat. Era uimitor. Exact dupa ce am terminat jocul video, m-am gandit daca vreau cu siguranta sa ma fac doctor. In ziua de astazi, m-am gandit mai bine asa ca, iata-ma aici, scriind acest CV, pentru departamentul medical Los Santos!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ma diferentiaza nimic, consider ca toata lumea are dreptul la o sansa, dar eu in urma cu cativa ani, pe la 20-21 de ani am inceput sa fac facultatea de drept, dupa ce am terminat-o, undeva la 24-25 de ani, am facut si facultatea medicinala, am absolvit-o cu 10! Acei 3 ani de facultate de la facultatea medicinala au fost uimitori! Acolo am invatat ce e ala respect, ce drepturi are un medic, cata responsabilitate trebuie sa aibe un medic etc. In timpul liber, sunt foarte linistit, nu imi place sa ma cert sau sa fac scandal. Consider ca sunt un baiat cu capul pe umeri si foarte bine educat.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Gabriel
  • 4.2 Vârsta: Am varsta de 14 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V de aproximativ 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe FplayT cu 2 saptamani inainte de ultimul wipe.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  Am aproximativ 90 ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 28
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Acord undeva la 5-6 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Am un warn pentru vorbit ooc.
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc mult de tot pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share