Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Crețu Andrei [ AndreiAsD10218 / ID: 138 ]


AndreiAsD10218
 Share

Recommended Posts

zz7c9C5.png


 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Crețu Andrei
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Reșița
  • Cu ce va ocupati: Sunt la liceu in clasa a X-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, sunt.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Știu regulamentul, imi place sa ajut playerii noi si cei vechi, si sa acționez cand este nevoie de mine. Petrec foarte mult timp pe server si consider ca aș putea ajuta serverul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Crețu Andrei, am aproape 18 ani, locuiesc în orașul Reșița jud. Caraș-Severin. Sunt o fire calm, stăpână pe sine, mereu la locul meu. Îmi place ca timpul meu liber sa îl petrec pe server.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Crețu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AndreiAsD
  • Ore jucate pe server: 470h iar înainte de wipe 450h.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server din luna august a anului 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acum că e corona stau si 4-5 ore pe zi si uneori toată noaptea.
  • Sanctiuni anterioare pe server: De cand joc pe server, adică din luna august am 3 warn-uri.
  • ID-ul din joc: 138
  • Averea detinuta in joc: Casa VIP + 2 Mașini Premium + cu toate masinile pe care le am ajung la 200k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu cred ca nu si sper sa fie cum cred eu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma axez mai mult pe tickete decât pe RP.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu ticketele zilnice si cu playerii noi care vor sa învețe RP.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea sa filmez cu OBS la o claritatea decentă.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Mulțumesc frumos pentru timpul acordat aplicați mele, si sper sa nu fie în zadar.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share