Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Anghel Mihai [ Anghel / ID:3063 ]


Anghel3063
 Share

Recommended Posts

  • Informatii din viata reala:
  •  
  • Numele real:Anghel Mihai
  • Varsta reala:17 ani,implinesc 18 curand.
  • Orasul unde traiti:Slatina,judetul Olt.
  • Cu ce va ocupati:Elev momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Normal,jocul si regulile acestuia nu trebuie sa aibă treaba cu prieteniile mele.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca sunt capabil de aceasta functie deoarece pot sta activ foarte mult pe server pentru a ajuta cat mai multa lume,am un comportament foarte bun cu jucatorii si ma pot adapta oracarei situatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Anghel Mihai,am frumoasa varsta de 17 ani,sunt din orasul Slatina,judetul Olt,sunt o persoana foarte deschisa ,practic baschetul de 4 ani,imi plac foarte mult motoarele si detin o categorie A1 pentru motorul meu de 125 .In concluzie sunt o persoana de treaba si amuzant.
  •  
  • Informatii de pe joc:
  • Numele din joc (Buletin):Anghel Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Anghel
  • Ore jucate pe server:175 ore.
  • De cat timp jucati pe server:Am jucat si inainte cand orasul principal era Paleto Bay,dar m-am reapucat de 1 luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Acord peste 6 ore serverului pe zi,cand am mai mult timp si sunt odihnit joc foarte mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am primit 2 warn-uri 
    [ID: 3063] / [Motiv: Bataie la benzinarie] [Nr. Warnuri: 1/4 ]
    [ID: 3063] / [Motiv: Disconnect in loc de PK] [Nr. Warnuri: 2/4]
  • ID-ul din joc:3063
  • Averea detinuta in joc:2 dube,un Golf 2,un Dodge Ram si 30k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,am lasat o imagine frumoasa jucatorilor care ma cunosc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,nu sunt genul de persoana.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Mi-as dedica aproximativ tot timpul liber serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticket-urile facut de jucatorii care au o problema si cu acordarea sanctiunilor jucatorilor care nu respecta regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur,pot filma mereu cu OBS-ul.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share