Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gonzzales Daniels ( ID/ 3749)


layspc
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Perj Alexander 
  • Varsta reala:17 ani 
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a 11-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece de cand sunt mic am jucat pe foarte multe jocuri precum MTA,SA MP,FIVEM ce aveau servere Roleplay/Hard Roleplay si stiu cum sa procedez la situatii de Roleplay/Fail roleplay si prin faptul ca stiu regulamentul serverului sa ii pot ajuta pe altii ce nu stiu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un om simplu, sunt pasionat de calculatoare si pe viitor ma vad Programator si voi da cursuri pentru Scoala Informala de IT din Bucuresti. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Gonzzales Daniels
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):layspc
  • Ore jucate pe server:105h
  • De cat timp jucati pe server: 1 luna si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am luat un ban permanent pentru Bug abuse cu drept de plata dar fiindca m am atasat prea tare pe server am donat,si am 2 sau 3 warnuri nu sunt sigur..
  • ID-ul din joc: 3749
  • Averea detinuta in joc: Un mercedes S63 VIP si un Nissan Nismo GTR R35,si suma de 10.000 lei 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Voi raspunde la cat de multe tickete pot si stiu sa am grija si de cei ce abuzeaza de ticket precum sa ii repar masinile,sa ii duc in punctul x,etc. Si voi ajuta totodata jucatorii noi veniti pe server pentru a avansa in timp si de a nu mai face aceleasi greseli. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu raspunderea ticketelor,cu ajutarea unui jucator nou venit pe server si cu explicarea regulamentului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur, am si OBS am si Nvidia Geforce filming.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share