Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Alex Brendea(2901)


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Alex
1.2 Prenume:Brendea
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:34
1.5 Înălțime:1,86
1.6 Greutate:97 Kg
1.7 Naționalitate:Roman
1.8 Adresă:Paleto Bay,strada principala,bloc 3,scara 5,Nr.109
1.9 Număr de telefon:981-3998

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da,desigur
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Da
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da,desigur
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,stiu germana pentru ca am lucrat acolo 2 ani
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu,pentru ca am fost plecat in tara dupa facultate
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost mechanic si constructor 
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc să mă alătur Departamentului Medical Palelto Bay,deoarece și fratele meu lucrează în acest domeniu.am cunoștințele necesare acestui job.Am terminat Facultatea de Medicină.Îmi doresc un job în acest domeniu,pentru că iubesc oamenii și nu aș vrea să-i văd răniți.Am văzut mulți oameni răniți în locuri greu de descris.Eu am curajul de a ajuta acei oameni.Sunt un om plin de timp liber,iar eu aș vrea să-l dedic acestui domeniu.Mă simt pregătit pentru acest job,atât fizic și mai ales psihic.Pentru acest job,desigur cum ar trebui să facă toți medicii,îmi voi dedica tot timpul și VIAȚA.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt un om ce petrece foarte mult timp in oras.Sunt foarte serios si cu capul pe umeri,de-asemenea am la mine si simtul umorului.Sunt destul de sociabil,deschis,am o imaginatie foarte bogata.Daca imi impui respect,respectul meu va veni de la sine,daca ma vei trata ca pe ultimul gunoi,eu te voi trata ca si cum nici nu existi.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Costinea
4.2 Vârsta:16
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bistrita
4.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de 8-9 luni
4.6 Ce ID aveti in joc ?:2901
4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?:5-6 ore
4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu am primit
4.9 Alte informații:Ma numesc Alex, am 16 ani si sunt din Bistrita. Sunt o persoana serioasa, glumeata si plina de viata. Am o personalitate respectuoasa, sociabila, amabila, calma si ma integrez extrem de usor in grupuri sau grupari de mai multe persoane foarte rapid. Majoritatea timpului il petrec alaturi de prietenii si antrenamentelor zilnice, dar si la PC distrandu-ma

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTAT.jpg
 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Kotcha#6666
  • Director-General Nino Brown
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share