Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jianu Sebastian [ ✪ JSeby / ID: 104 ]


JSeby
 Share

Recommended Posts

Informații din viață reală:

 

  • Numele real: Jianu Sebastian
  • Varsta reală: 16 ani.
  • Orasul unde trăiți: Reșița, județul Caraș-Severin.
  • Cu ce va ocupăți: Elev în timpul liber.
  • Sunteti de acord că trebuie să lăsăți prieteniile deoparte și să acționați corect în orice situație?: Da, desigur.
  • Cunoasteti la perfecțiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeți că meritați această funcție (Minim 20 cuvinte): Eu cred că merit această funcție datorită faptului că sunt matur pentru vârstă mea, sunt calm, nu mă enervez repede. 
  • Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Jianu Sebastian, am vârstă de 16 ani sunt un om calm, caterincă, îmi place să îmi fac prieteni noi, îmi place să fac tot ce îmi stă în putință pentru a obține ce vreau.

 

Informații de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jianu Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✪ JSeby
  • Ore jucate pe server: 150.
  • De cât timp jucați pe server: Joc pe server din Septembrie 2019.
  • Cat timp acordați serverului pe zi: 2-3 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Înainte de wipe un warn.
  • ID-ul din joc: 104.
  • Averea deținută în joc: 2 mașini VIP, o dubă Sobol și o dubă Ford.
  • Va șțiți cu o reputație proastă pe joc?: Nu și sper să nu mă înșel.
  • Ati avut altercații, discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ați face diferit dacă ați obține această funcție?: Dacă aș obține această funcție aș face tot ce îmi stă în putință să ajut playerii noi dar și pe cei pe cei vechi cu un ticket pe Discord / Server.
  • Cu ce credeți că se ocupă un HELPER: Eu cred că un Helper se ocupă cu ajutarea playerilor, tickete pe Discord / Server. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăstă? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Eșți de acord că orice minciună/informație eronată din această aplicație să fie pedepsită cu ban permanent?: Da.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

-rep din partea mea, multe reporturi/probleme cu tine pe server, nu stiu daca ti-ai schimbat atitudinea sau daca meriti o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share