Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper Armando Tarzan][★ Ćᵃ𝕣𝐚𝓜เᵈค❷❷7★[id227]


Caramida.
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alexandru Florin
  • Varsta reala:21
  • Orasul unde traiti:London
  • Cu ce va ocupati:Stau acasa la moment
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Am Foarte mult timp liber acum cu vremurile in care ne aflam si doresc sa ajut cat de mult pot Comunitatea  am foarte multa activitate zilnic pe sv ,
  • Incerc sa ma adaptez la orice situatie  sa fac fata incercarilor, si   de a da dovada ca merit acesta  functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):petrec foarte mult timp in casa e o pasiune Ma enervez atunci cand cineva nu are dreptate si eu stiu ca am dreptate incerc sa fiu ok cu toata lumea si sa las capul jos unde am gresit Vreau sa fac parte din echipa staff si sa ajut cu ce pot .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Armando Tarzan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):𝓒Ã𝐫Ãᗰ丨d𝐀
  • Ore jucate pe server:703
  • De cat timp jucati pe server: de un an cred sau mai mult
  • Cat timp acordati serverului pe zi: mai mult de 10  ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da am avut   warnurii
  • ID-ul din joc:227
  • Averea detinuta in joc:Vip DImond 2 masini Legendary,apartament + alte masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Sincer ma respectii te respect incerc  sa fiu chill cu totii  
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:nu asi renunta la rp in nici un caz doar ca masii axa  si pe treaba pe care o am de facut tickete si de a ajuta playerii 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un helper are atributia de a merge si a ajuta un player cu anumite probleme de a sanctiona persoanele ce incarca regulamentul. Daca esti helper nu insemna ca trebuie sa abuzezii de functie si sa te ajutii tu in anumite situatii trebuie sa fi corect .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

+Rep, Nu pot sa zic ca suntem apropiati, am avut  contact ic cat si ooc, pot spune ca am stat ore intregi in joc si faceam rp, vorbind in joc, si facand un rp complex. ooc omul este foarte linistit, nu caut atentie, nu cauta certuri, intr-un cuvant omul sta in patratica lui. Cand vine vorba de regulament el il stie foarte bine. Cred ca acest grad l-ar ajutat foarte mult sa evolueze si sa  se dezvolte mult mai mult, merita o sansa si sunt sigur ca nu o sa fie degeaba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share