Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Catalin Gheorghe [ ELCojones / ID: 577 ]


ElCojo
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Catalin Gheorghe
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Manager la propria firma de prestari servicii Foto-Video 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca aceasta comunitate a avut un rol foarte importanta asupra mea, m-a format atat ic cat si ooc, iar la randul meu vreau sa ajut alti jucatori cum si eu am fost ajutat cand a fost nevoie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tanar fotograf din Ploiesti, practic fotografia de cand ma stiu, la randul meu, am invatat o mare parte de la tatal meu. Din fotografie am reusit sa invat si alte lucruri, precum contabilitate,sa interactionez cu oamenii. Inainte sa ma apuc de fotografie nu cred ca aveam rabdarea necesara sa stau sa inteleg oamenii, am invatat sa gandesc de 2 ori inainte sa actionez, cred ca de multe ori pierd in fata oamenilor pt ca incerc sa impac pe toata lumea. Sunt destul de capos, tin foarte mult sa fiu respectat daca eu fac acest lucru. De multe ori daca stiu ca am dreptate si mai am si dovezi imi place sa lupt pt lucrul acesta. Apreciez mult cand o persoana imi vorbeste deschis si este sincera.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Catalin Gheorghe
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): El Cojones
  • Ore jucate pe server: 358
  • De cat timp jucati pe server: 7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie 8 ore, depinde de zi, am avut zile in care am jucat si mai bine de 12 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1WARN pt RDM (warnul a fost aplicat de catre Beea, motivul acestuia a fost pt ca avea pretentii mai mari de la mine, si sincer imi asum aceasta sanctiune pt ca am avut multe de invatat.
  • ID-ul din joc:577
  • Averea detinuta in joc: O casa in Los Santos la 900 000$; Mai multe masini si motoare; Bani si alte bunuri in jur de 1.500.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, sincer nu am auzit lucrul acesta personal.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, am cautat tot timpul sa imi asum daca am gresit cu ceva, am incercat sa discut cu staff'ul, au mai fost mici situatii in care am adresat intrebari persoanelor cu un grad mai mare ca sa fiu sigur ca inteleg corect.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa creez o perspectiva jucatorilor noi, din punctul meu de vedere, ei sunt foarte importanti, daca noi stim sa ne modelam jucatorii, atunci ei o sa inteleaga cum trebuie sa gandeasca ic si ooc.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un HELPER in primul rand trebuie sa se ocupe de tickete, sa asiste ooc anumite situatii, sa puna in aplicare regulamentul si sa faca jucatorii noi sa inteleaga regulamentul fara interpretari. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:    DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:   DA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share