Jump to content
×
×
  • Create New...

APLICATIE MEDICI


Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Cenu
  • 1.2 Prenume: Alex
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 20
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 75kg
  • 1.7 Naționalitate: Los Santos
  • 1.8 Adresă: Strada: Algonquin Blvd , Sandy Shores
  • 1.9 Număr de telefon: 314-1514


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Normal , am fost mereu un om drept.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , sunt perfect sanatos.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , sunt perfect sanatos fizic.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Avand in vedere ca sunt perfect sanatos , nu ma poate opri nimic din a incepe o performanta in domeniul MEDIC.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Da , o singura data , dar a fost o neintelegere si am fost declarat nevinovat
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Din pacate nu...

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu , asta este prima aplicatie
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Nu am avut alt loc de munca , am fost student

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Salut , ma numesc Cenu Alex , am varsta minunata de 20 ani , pana acum am fost student si imi contiunui studiile de chirurg , momentan vreau sa fiu medic asistent pana imi termin studiile. Sunt un baiat calm si cu multa precizie si indemanare. Vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece de mic imi doream sa ajung medic , si pot sa zic ca sunt pregatit pentru a imi indeplini visul. Imi place sa lucrez cu precizie si rabdare pentru iesirea la perfectie la toate lucrurile pe care le fac. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt un om cu calm si precizie si imi place jobul pe care probabil il voi avea deoarece sunt increzator in mine si stiu ca pot sa fac mult mai multe decat altii. Imi place sa ajut oameni cu cat mai repede posibil dar cu grija si atentie

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Alex
  • 4.2 Vârsta: 14 ( sunt destul de matur si pot da dovada ca nu am minte de 14 )
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Iasi
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 1 an
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de o luna...
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  192
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 684
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: acum pe timpul coronavirus minim 7 ore , cand e scoala 4-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu
  • 5.0 Alte informații: Ma joc FiveM de un an si acum vreau sa imi continui viata pe FiveM in mod HARD
Edited by Cenu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share