Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Akbar Razvan [ID 1605]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Akbar
  • 1.2 Prenume:Razvan
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1.73
  • 1.6 Greutate:75
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Los Santos str. Dumintrescu nr. 27.
  • 1.9 Număr de telefon:753-0122


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,am fost amendat din cauza ca am depasit limita legala de viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da cunosc putin limba engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am fost acceptat si am muncit la acest spital timp de 1 an dupa care am fost nevoit sa plec din acest oras si acum m am intors.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer de tir,miner ,pescar si sofer de autobuz.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Dorinta de a deveni medic arde in mine de cand aveam varsta de 9 ani,de atunci am inceput sa ma interesez de o gramada de medicamente ,operatii etc. tot de pe atunci am inceput  sa ma duc in baie,in fata oglinzii si sa-mi spun "Poti salva multe persoane " de atunci am incredere in mine si dorinta sa salvez cat mai multi raniti din diferite cauze,avand in vedere ca sunt un om ambitios vreau sa ajung la un nivel superior fata de ceilalti si sa lucrez in echipa impreuna cu colegii mei antrenati si pregatiti psihic pentru cele mai grele momente si mai riscante decizi.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma diferentiaza nimic fata de ceilalti colegi, fiecare avem un mod de a gandi diferit unii se gandesc numai la salariu , altii numai la cat de importanti o sa fie in familie fata de ceilalti, eu fac asta din placere cred ca asta ma diferentiaza fata de ceilalti.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Razvan
  • 4.2 Vârsta:15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Adjud
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:3 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:6 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: cam 70 si
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:1605
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:3-5 ore 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu
  • 5.0 Alte informații:Va multumesc ca v ati facut timp sa va uitati pe aplicatia mea.
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

 Nume Discord:  Kotcha#6666
● Director-General - Nino Brown                                                                                                                           

 
● Nume Discord: Hataruku#5608                                                                                                                           ● Medic-Chirurg - Ezio Gabriel                                                 

SPOILER_Acceptat.png.f5698c9d3eef607b648b99032b66ac04.png

 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share