Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Garcon Almonte [𝓙𝔥𝔦𝖓 / ID:41]


Jhin
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sebastian Stefan
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Londra
  • Cu ce va ocupati: Nimic momentan ca e carantina
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit functia asta pentru ca stiu sa actionez in multe situatii problematice din experienta mea pe acest server, sunt o fire calma si stau bine cu nervii si de asemenea vreau sa ajut comunitatea asta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana chill, timpul meu il petrec pe fivem cand apuc, mai joc si lol pe langa toate astea imi plac si masinile, sunt la inceput cu ele deci nu prea cunosc multe chestii dar mai e de invatat. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Garcon Almonte
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✪ Jhin
  • Ore jucate pe server: 565
  • De cat timp jucati pe server: 7 Luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn
  • ID-ul din joc: 41
  • Averea detinuta in joc: Multe masini SUV si niste banuti acolo
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Stilul de a ajuta playerii la ticket
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute playerii, sa aibe grija de chat si sa nu fie certuri, sa sterg masini sa reduc lagu pe server si multe altele.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Nonstop
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+ rep se joaca SnowRunner si are stil pe fivem !! Maurice  prietenul meu virtual :))) E foarte calm m-am jucat lol cu el si nu a zis nimic ca ii furam farmul :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share