Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cristian Rares (Rares700 / ID 454)


Rares700
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Rares.
  • Varsta reala:16.
  • Orasul unde traiti:Campina.
  • Cu ce va ocupati:Momentan cu liceul si sportul.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece ma cred  destul de capabil sa sustin unele decizi  iar corectitudinea este punctul meu forte.Consider ca odata ce am primit aceasta sansa nu as dezamagi .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,sunt Rares si am varsta de  16 anisori.Practic Karate  de performanta de 8 ani si am ajus sa am merite de Campion Mondial in 2019/Vice-Campion European in 2019/Campion National acum 2 saptamani.Sunt o persoana cu simtul umorului dezvoltat .Cam atat am de zis despre mine:).

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Cristian Rares
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Rares700
  • Ore jucate pe server:800ore.
  • De cat timp jucati pe server:7luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Acum cat este cu COVID-19 12 ore si in timpul liceului peste 4.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am 2 warnuri din micile greseli cu prietenii mei .Mereu mi-am asumat greselile facute.
  • ID-ul din joc:454
  • Averea detinuta in joc:1.400.000$+masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu ,ma am bine cu toti jucatorii.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As acorda mai multa atentie jocului si totodata si mai mult timp.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu  oferirea de ajutor pentru playerii care au nevoie de anumite informatii sau diferite neintelegeri.Treaba lui este de a fi liniste si pace intre jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da o aplicatie buna, dar punem accent pe varsta, foarte mare, varsta denota multe lucruri nu de fiecare data dar in mare parte, mai ai de asteptat oarecum esti si nou pe comunitate. In consecinta dau Contra!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share