Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ian Barz [ pasarel420 / ID : 5760 ]


pasarel420
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu-Severin
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, evident
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt un jucator foarte vechi al acestui server, m am apucat de server prin decembrie 2017. Roleplay ul meu este de calitate, am un temperament foarte calm indiferent de situatie si am puterea de a explica lucrurile foarte bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un simplu baiat, sunt la liceu, clasa a 10-a, trec a 11-a. In timpul liber prefer sa ies afara si sa imi petrec timpul cu persoanele dragi mie, in special sa beau. In timpul in care nu sunt afara, ma joc FiveM.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ian Barz
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pasarel420
  • Ore jucate pe server: 310
  • De cat timp jucati pe server: Prima oara am inceput sa ma joc in decembrie 2017. Am luat o mica pauza inainte de acest wipe, mai exact atunci cand era actiunea in Paleto si erau masinile din GTA Online, nu cele custom si m-am reapucat acum o luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In zilele in care stau in casa in jur de 10-11 ore pe zi, iar daca mai ies afara stau cel putin 6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur warn pentru mixing luat dintr-o prostie.
  • ID-ul din joc: 5760
  • Averea detinuta in joc: 1.500.000$ (asta incluzand masini+bani)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu am avut antecedente negative cu nimeni de pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica foarte mult ca si membru staff al acestui server, orice ticket ar fi, as fi primul care ar fi acolo, desigur, daca nu sunt intr-un roleplay, as explica oamenilor ce gresesc si incepatorilor tot ce fac gresit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Raspunde la tickete, invata restul persoanelor din greselile pe care le-a facut, kick-uri, warn-uri (acolo unde este un motiv bine intemeiat) si cam atat, pe langa roleplay-ul complex care este obligatoriu.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu Shadow Play.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Absolut.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Per total PRO, dar dau CONTRA din cauza faptului ca s-a reapucat de putin timp, consider ca este necesar de minim 3/4 luni sa ajungi in Staff.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share