Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Medici


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Risitariu
  • 1.2 Prenume:Mihai
  • 1.3 Sex:Masculin
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:187 cm
  • 1.6 Greutate:87kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:Vinewood nr 13
  • 1.9 Număr de telefon:842-9837


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Din fericire Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa fac.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da pentru ca nu am purtat manusi cand am iesit afara.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Nu.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Livrator pizza,mecanic

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)Eu imi doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca imi doresc urmatoarele lucruri:Vreau sa salvez orice persoana care este la pas de moarte indiferent daca ea ma judecat sau mi-a facut rau, vreau sa dovedesc ca sunt o persoana plina de energie si spor care poate sa faca tot ce este nevoie! 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez de ceilalti candidati prin faptul ca: sunt disponibil mereu cand e nevoie, sunt rapid, mai sunt si de folos si nu in ultimul rand stiu foarte bine sa conduc.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Mihai
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:judetul Botosani
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:3 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de 4 luni dar m-am lasat si m-am reapucat 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:30 si ceva
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:3082
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:depinde deobicei peste 6 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:Sper sa fiu acceptat!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1.1 Nume:Popa
  • 1.2 Prenume: Dorian
  • 1.3 Sex:Masculin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:190
  • 1.6 Greutate:90kf
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:Vinewood nr 5
  • 1.9 Număr de telefon:832-596


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Din fericire Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa fac.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Nu.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Livrator pizza,mecanic

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)Eu imi doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca imi doresc din tot sufletul sa am un job bibeplatit in acest oras , pe langa asta in orice oras am fost am fost cel putin o luan ca si medic asa ca si acum as vrea sa intru si sa ajut departamentul cu dexteritatea mea si abilitatile mele !
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez de ceilalti candidati prin faptul ca: sunt un om care il duce capul si capabil si constient in ce actiuni face in acest oras , tot odata nu comit greseli la munca 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Sergiu
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Craiova
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 5 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de freo 5 luni dar acum m-am reapucat din nou
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:35
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 6023
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi : 10 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:Sper sa fiu acceptat!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1.1 Nume:Seby
  • 1.2 Prenume:Radu
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:181
  • 1.6 Greutate:70
  • 1.7 Naționalitate:roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:498-1088


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da,explicați: nu

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar,Livrator Cargus,Postas,Mecanic.Petrolist

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu vreau sa ma alatur departamentului medical din orasul Ls deorece eu de la varsta de 12 ani am fost de pasionat de medici si de pompieri, tata meu a lucrat la I.G.S.U -inspectoratul pentru situatii de urgenta, asa ca eu am avut de ales medic sau pompier,m am gandit zile bune si am zis sa mi depun si eu un CV in departamentul de medici.Eu voi putea ajuta foarte mult acest oras cat si departamentul, ma pricep aproape la orice din medicina pentru ca tatal meu lucra 1 zi pe Smurd si o zi ca si postul de Pompier. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu sunt diferit de ceilaliti candidati deorece cum am spus mai sus sunt fiu de pompier si smurd si ma pricep fata de ceilalti candidati 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Razvan
  • 4.2 Vârsta: 16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Slatina
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2020
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De 1 an de zile dar am avut multe pauze din cauza pc u lui 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 170
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:55576
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu
  • 5.0 Alte informații: imi doresc foarte mult sa fac parte din medici nu ma intereseaza up ul doar vreau sa fac parte din medici si sa imi indeplinesc visul 
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1.1  Număr:Vlad
  • 1.2  Prenume:Cutitarul
  • 1.3  Sex: M
  • 1.4  Vârsta:18
  • 1.5  Înălțime:181
  • 1.6  Greutate:70
  • 1.7  Naționalitate:roman
  • 1.8  Adresă:-
  • 1.9  Număr de telefon:015-5677


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1  Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2  Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4  Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5  Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6  Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7  Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8  Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da Incalcareaa Limitei de Viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?: nu
  • 2.10  Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11  Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da,explicați: nu

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1  Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1  Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:nu
  • 3.2  Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă proprietate a statului?: Nu
  • 3.2.1  Dacă da, specificația și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar,Livrator Cargus,Postas,Mecanic.Petrolist,Sofer autobuz.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Eu vreau sa ma alatur departamentului  Medical Los Santos deoarece vreau sa ajut lumea si sa fac parte din cea mai unita echipa. Imi doresc de foarte mult timp sa pot ajunge in departamentul Medical si imi doresc din tot sufletul sa fiu acceptat. Nu imi place sa vad oameni ranitii pe strada si eu sa nu pot face nimic, eu sunt un baiat cxare isi asuma grselile isi ia lucrul in serios ascultq de gradele mai mari si de colegi nu ma grabesc si am foarte multa ambitie
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Eu sunt diferit de ceilaliți candidati deorece cum am spus  mai sus sunt ambitios am rabdare ascult de col.legii meai si de gradele mai mari si iau lucrul in serios

 

(( INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER [5.0] ))

  • 4.1  Prenume: Vlad
  • 4.2  Vârsta: 14
  • 4.3  Oraș sau localitate de proveniență: Targovoste
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2017
  • 4.5  De când vă jucați pe serverul FplayT ?: De 1 an
  • 4.6  Cate ore aveți pe server?: 59,00
  • 4.7  Ce ID aveti in joc ?:61037
  • 4.8  Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3-4 ore 
  • 4.9  Sanctiuni anterioare pe server ?: Ban temporal si jail
  • 5.0  Alte informatii: imi doresc foarte mult sa fac parte din Departamentul medical Los Santos 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

1.1 Număr:Mitrache

1.2 Prenume:Andrei 

1.3 Sex: M

1.4 Vârsta:18

1.5 Înălțime:184

1.6 Greutate:75

1.7 Naționalitate:roman

1.8 Adresă:-

1.9 Număr de telefon:768-3690

 

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da Incalcareaa Limitei de Viteza

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da

2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?: nu

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da,explicați: nu

 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:nu

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă proprietate a statului?: Nu

3.2.1 Dacă da, specificația și verdictul:-

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar,Livrator Cargus,Postas,Mecanic,Sofer autobuz 

 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

 

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Eu vreau sa ma alatur departamentului Medical Los Santos deoarece vreau sa ajut lumea si sa fac parte din cea mai unita echipa. Imi doresc de foarte mult timp sa pot ajunge in departamentul Medical si imi doresc din tot sufletul sa fiu acceptat. Nu imi place sa vad oameni ranitii pe strada si eu sa nu pot face nimic, eu sunt un baiat cxare isi asuma grselile isi ia lucrul in serios ascultq de gradele mai mari si de colegi nu ma grabesc si am foarte multa ambitie

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Eu sunt diferit de ceilaliți candidati deorece cum am spus mai sus sunt ambitios am rabdare ascult de colegii mei si de gradele mai mari si iau lucrule in serios

 

 

(( INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER [5.0] ))

 

4.1 Prenume: Andrei

4.2 Vârsta: 14

4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Călărași 

4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2022

4.5 De când vă jucați pe serverul FplayT ?: 6 luni

4.6 Cate ore aveți pe server?: 68

4.7 Ce ID aveti in joc ?:76685

4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore decât marți și miercuri nu pot întra am meditati

4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nmk

5.0 Alte informatii: imi doresc foarte mult sa fac parte din Departamentul medical Los Santos 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AndreiSupremul said:

1.1 Număr:Mitrache

1.2 Prenume:Andrei 

1.3 Sex: M

1.4 Vârsta:18

1.5 Înălțime:184

1.6 Greutate:75

1.7 Naționalitate:roman

1.8 Adresă:-

1.9 Număr de telefon:768-3690

 

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da Incalcareaa Limitei de Viteza

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da

2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?: nu

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da,explicați: nu

 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:nu

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă proprietate a statului?: Nu

3.2.1 Dacă da, specificația și verdictul:-

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar,Livrator Cargus,Postas,Mecanic,Sofer autobuz 

 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

 

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Eu vreau sa ma alatur departamentului Medical Los Santos deoarece vreau sa ajut lumea si sa fac parte din cea mai unita echipa. Imi doresc de foarte mult timp sa pot ajunge in departamentul Medical si imi doresc din tot sufletul sa fiu acceptat. Nu imi place sa vad oameni ranitii pe strada si eu sa nu pot face nimic, eu sunt un baiat cxare isi asuma grselile isi ia lucrul in serios ascultq de gradele mai mari si de colegi nu ma grabesc si am foarte multa ambitie

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Eu sunt diferit de ceilaliți candidati deorece cum am spus mai sus sunt ambitios am rabdare ascult de colegii mei si de gradele mai mari si iau lucrule in serios

 

 

(( INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER [5.0] ))

 

4.1 Prenume: Andrei

4.2 Vârsta: 14

4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Călărași 

4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2022

4.5 De când vă jucați pe serverul FplayT ?: 6 luni

4.6 Cate ore aveți pe server?: 68

4.7 Ce ID aveti in joc ?:76685

4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore decât marți și miercuri nu pot întra am meditati

4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nmk

5.0 Alte informatii: imi doresc foarte mult sa fac parte din Departamentul medical Los Santos 

 

Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

MOTIV: Trebuie sa creati dvs un topic separat!

 

Cu respect,

Medic Chirurg - Catalin Cosmin

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2020 at 5:58 PM, sNap0 said:
  Acum 2 ore, AndreiSupremul a spus:

1.1 Număr:Mitrache

1.2 Prenume:Andrei 

1.3 Sex: Masculin

1.4 Vârsta:26

1.5 Înălțime:184

1.6 Greutate:75

1.7 Naționalitate:roman

1.8 Adresă:-

1.9 Număr de telefon:768-3690

 

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: nu

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da

2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?: nu

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:desigur ca da

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da,explicați: nu

 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da 

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:mia fost respinsa

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către orice altă proprietate a statului?: Nu

3.2.1 Dacă da, specificația și verdictul:-

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pescar,Livrator Cargus,Mecanic,Sofer autobuz, McDonald's, santierist

 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

 

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează în minim 75 cuvinte): Eu sunt un baiat bun și muncitor și as vrea sa ajut departamentul Medical prin tot ce pot face fiindcă eu cred ca aici imi este locul imi place foarte mult la Departamentul Medical fiindcă știu ca sunteți foarte uniți și cred ca mas intergra foarte ușor și vas putea ajuta cu tot ce pot și dintotdeauna mia plăcut sa ajut fiecare om care poate fi ajutat deoarece toți suntem oameni și trebuie sa ne ajutam între noi. 

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 de cuvinte): Mie fata de alți sunt mult mai serios eu iau totul în serios deoarece mie îmi place foarte mult ca medic nu am mai fost dar cred ca va fi foarte frumos ca știu de la mama ca toți oamenii trebuie sa fie uniți și find un domenii Medical cred ca as putea sa ma integrez foarte usor și sper ca voi face parte din Departamentul medical Los Santos

 

 

(( INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER [5.0] ))

 

4.1 Prenume: Andrei

4.2 Vârsta: 14

4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Călărași 

4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2022

4.5 De când vă jucați pe serverul FplayT ?: 6 luni

4.6 Cate ore pe server?: 68

4.7 Ce ID aveti in joc ?:76685

4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore 

4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nmk

5.0 Alte informatii: imi sper sa ajung în departamentul Medical Los santos

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Gigi 
  • 1.2 Prenume: Baros 
  • 1.3 Sex:Masculin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:185 cm
  • 1.6 Greutate:85 kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon: 786-3726


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Din fericire Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa fac.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: da. Puțin engleză 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: sofer autobuz, mecanic, pescar, sofer de tir, livrator

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)Eu imi doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca imi doresc urmatoarele lucruri:Vreau sa salvez orice persoana care este la pas de moarte indiferent daca ea ma judecat sau mi-a facut rau, vreau sa dovedesc ca sunt o persoana plina de energie si spor care poate sa faca tot ce este nevoie! 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez de ceilalti candidati prin faptul ca: sunt disponibil mereu cand e nevoie, sunt rapid, mai sunt si de folos si nu in ultimul rand stiu foarte bine sa conduc.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Gigi 
  • 4.2 Vârsta: 28
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: oras constanta 
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 5ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de 2 ani 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 510 ore 
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 36483
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:depinde, peste 2 ore pe zi. Când sunt liber ma joc mult mai mult .
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:Sper sa fiu acceptat și sa fac roleplay-URI cât mai multe și cât mai frumoase.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1.1 Nume:Gladiatoru
  • 1.2 Prenume: Fabi
  • 1.3 Sex:Masculin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:190
  • 1.6 Greutate: 90kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă: Residence NR.617
  • 1.9 Număr de telefon:192-9877


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Din fericire Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:da, o singura data pentru conducere fara permis de c+e
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa fac.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:da
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Nu.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:pescar,miner,mecanic,taximetrist

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)Eu imi doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca imi doresc din tot sufletul sa am un job bine platit in acest oras , pe langa asta in orice oras si sa ajut cetatenii orasului deoarece in urma cu mai multi ani am facut cursuri de medici la indrumarea parintilor mei medici.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez de ceilalti candidati prin faptul ca: sunt un om dedicat muncii pe care o supun, sunt o fire descurcareata cu capul pe umeri care isi doreste sa ajute persoanele nevoiase din acest oras care sufera de anumite boli si incidente, sunt o fire care tine la glume si le face dar tot odata o persoana cu o seriozitate deosebita

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Fabian
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Ploiesti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 10 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de freo 5 luni 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:440
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 108567
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi : 6 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:da un ban luat din prostie la inceput cand aveam 15 ore
  • 5.0 Alte informații:Sper sa fiu acceptat! Si multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

 

Fa un CV separat

Cu respect,

Medic Chirurg - Antonio Shades

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share