Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Blanco Mario [ Blanco / ID: 2481 ]


2481 | cenzurat
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Feng Ke Mario
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Administrator Service Auto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai pot oferii timpul meu serverului ca staff si sa pot ajuta cat mai multe persoane. Sa am grija sa nu se faca troll/bug abuse, si sa le explic intelegator, daca este posibil.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Foarte calm, intelegator, serios. Stiu cand se gereseste si stiu cand nu se greseste. Prietenos vorbaret, imi place sa ofer ajutor cat pot. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Blanco Mario
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Blanco
  • Ore jucate pe server: 800+
  • De cat timp jucati pe server: De 4 luni aproape 4 jumate cred.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 12 ore, pana pe 15, ca dupa 5 / 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nici una
  • ID-ul din joc: 2481
  • Averea detinuta in joc: 130k Dar azi am cumparat un veyron la 1.1m
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Cred ca da. Fotograful Gabor :))))
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Implicarea in tickete, implicarea in sedintele staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tickete, sa le explice oamenilor ce au gresit si ce nu e bine sa faca pe viitor, si sa ofere cat mai mult ajutor jucatorilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, InstantReplay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fara discutii, PRO tinand cont de implicarea sa si devotamentul pentru comunitate, tine-o tot asa si mai devreme sau mai tarziu vei fii rasplatit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share