Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bianca Novak (Bia / ID 4778)


Bianca
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bianca
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Liceul si o sala de jocuri.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece am mai fost moderatoare pe alte comunitati si imi place lucrul asta, consider ca ma descurc sa lucrez cu oamenii mai ales ca ma ocup si de o sala de jocuri video, ceea ce necesita o gandire foarte lucida si o rabdare de fier. Am incredere in mine ca m as descurca.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Bia, am 18 ani jumate. Sunt o fire calma si intelegatoare. Ma pasioneaza foarte mult gaming ul, pc ul in general.  Nu prea ma descurc la auto-descriere dar pot sa zic ca mereu am fost o fire care intelege cand i se spune ceva, si incearca la randul ei sa ii faca pe altii sa inteleaga. Consider ca, corectitudinea face tot, si o greseala recunoscuta e pe jumatate iertata. (Si imi plac pisicile. :D(

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):  Bianca Novak
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): biaa;
  • Ore jucate pe server: 286
  • De cat timp jucati pe server: De 3 luni aproximativ
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 10-11 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna :D
  • ID-ul din joc: 4778
  • Averea detinuta in joc: 1.200.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mult mai multa seriozitate si atentie, deoarece merita.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutorul serverului, playerilor. El le explica la fiecare in parte ce e bine si ce nu, si ajuta jucatorul sa invete si sa cunoasca mai bine termenul de RP.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sincer Contra, nu am vazut-o implicata in foarte multe RP-uri, nu contest capacitatea de a face RP dar si numarul de ore nu este unul foarte ridicat in comparatie cu ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share