Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armando Cercelus [ Coko / ID: 2904 ]


Coko
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Robert
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut oamenii , sunt o persoana serioasa si activa care isi vede de treaba ei .Cred ca pot ajuta la rezolvarea conflictelor sau a neintelegerilor sa le explic ce au gresit iar daca  este nevoie sa Sanctionez conform regulamentului serverului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut sunt Robert am 17 ani si ma joc Fivem.Sunt elev la Liceu iar in timpul liber ma joc Fivem.Sunt o persoana rabdatoare ..Sunt o persoana cu simtul umorului , dar cand este nevoie sunt si foarte serios.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Armando Cercelus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Coko
  • Ore jucate pe server:800
  • De cat timp jucati pe server:  2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10-12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am 
  • ID-ul din joc:2904
  • Averea detinuta in joc: Masinile de la Pachetul de V.I.P Gold , un apartament clasa C , Aston Martin DB11 , si 1.000.000$ in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu chiar deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot sa zic ca voi face ceva diferit  , o sa pot sa ajut playeri mai mult.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta la integrarea playerilor noi intrati pe server,informatii si neclaritati,dar si pe cei care au gresit intr-o situatie Roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da pot sa filmez 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pot spune ca sunt indecis la acesasta aplciatie, te-am vazut doar putin pe RP-uri nu iti cunosc capacitatea si nivelul de RP, de aceea ma abtin decat sa dau un vot gresit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share