Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nati Natasa [Natasa/ ID:3937]


Nati
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Natasa Dumitru/Surdulovic
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti:Frankfurt
  • Cu ce va ocupati: lucrez la o cafena
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit functia deoarece sunt o fire calma si care stie sa asculte. Vreau sa ajut serverul si o sa incerc sa fac tot ce pot eu ca sa fie bine. Daca o sa primesc o sansa o sa incerc sa ajut pe toata lumea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o fata de 23 de ani din Serbia care acum traieste in Germania. Lucrez la o cafenea si in timpul liber ma joc FiveM. Imi place sa stau aici pe discord cu prietenii si sa ma distrez. Am foarte multi prieteni si imi place sa ma distrez cu prietenii aici

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nati Natasa
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Natasa
  • Ore jucate pe server:900
  • De cat timp jucati pe server: 3 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: chiar si 10-12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am un warn
  • ID-ul din joc: 3937
  • Averea detinuta in joc: am apruape  2 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as ajuata multi jucatori 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: face tikerte ,sterge masinele ajuta jucatori pe server in mare parte
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Plus - Doar ca are nevoie de un translator sau sa o ajute cineva pentru ca sunt chestii in care nu intelege perfect limba noastra, NO HATE :))

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share