Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ivan Turbinca [ Strix / ID:241]


Strix2
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alex
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev la Liceu,iar in timpul liber joc jocuri!
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca mereu mi-a placut sa ajut oamenii indiferent de situatie chiar daca au fost decizii greu de luat.De fiecare data cand un jucator are nevoie de ajutor eu il indrum si ii spun ce sa faca de inceput ca sa prospere pe aceasta comnunitate unita.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un băiat cu cei 7 ani de acasa, stiu de gluma, îmi place să lucrez în echipa. Sunt o persoana responsabilă, îmi asum greșelile. Sunt intr-o continua cautare de prieteni noi .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ivan Turbinca
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Strix
  • Ore jucate pe server:480
  • De cat timp jucati pe server:Aproximativ 3 Ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 Ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn pentru condus Non RP
  • ID-ul din joc:241
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 2,5 Milioane $
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fii si mai activ, m-as implica la dezvoltarea comunității, as ajuta toti playerii care nu stiu informații legate de servere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un Helper trebuie sa ajute jucatorii aflati in dificultate , sa se ocupe de problemele serverului si sa fie prietenos cu toata lumea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Foarte vechi pe comunitate, il cunosc mai mult ca face parte si din organizatia mea de aceea pot spune ca de la mine are PRO!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share