Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Capodastru Marian [ Hisaz / ID: 43 ]


Hisaz
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Simion Emanuel
  • Varsta reala: 20 ani
  • Orasul unde traiti: Pantelimon
  • Cu ce va ocupati: Curier.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca sunt un player activ, incerc sa ajut playerii incepatori atunci cand ei imi cer ajutorul, pot avea grija de server in lipsa superiorilor pentru a nu se face buguri si multe alte lucruri care ar strica jocul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, numele meu este Emanuel si am varsta de 20 de ani. Sunt o fire serioasa, sunt mereu atent la cel mai mic detaliu al meu sau al persoanelor din jur si tratez acel detaliu cu seriozitate, incercand sa-l indrept daca este cazul, pentru a-l cataloga ca un detaliu pozitiv facand parte din calitati. Imi place respectul, fiecare pas din viata mea este facut cu respect pentru cei din jur dar si pentru mine deoarece merg pe principiul ca daca tu nu te respecti, sa nu ai oblicatia ca cei din jur sa o faca. Cum spuneam mai sus ca seriozitatea este punctul meu forte, uneori am scapari in care uit de seriozitate, bineinteles fiecare scapare este calculata, sa nu fie una gresita. La fel cum seriozitatea este pe primul plan in viata mea, la fel si respectul si bunul simt. Pe langa toate acestea, sa nu credeti ca sunt un fel de dictator dupa aceasta biografie, dar am si caracteristici precum cea de om sociabil, imi place mereu sa fiu agreat de cei din jur, intr-un grup de persoane, asta deoarece tot timpul caut sa-mi forumlez un statut bine vazut in fiecare grup din care fac parte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Capodastru Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Hisaz
  • Ore jucate pe server: 333.36
  • De cat timp jucati pe server: De 8 luni aproximativ.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc: 43
  • Averea detinuta in joc: 500.000$ + multe masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut unul dar mi-am asumat greseala facuta si mi-am cerut iertare celor cu care m-am certat.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Activitate la tickete + implicare in staff + dispozitia mea celor superiori mie + multe altele
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutor celor incepatori, ajutor celor ce nu inteleg anumite lucruri, explicarea celor ce fac failuri si pe viitor sa fie mult mai atenti.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Sa zicem un PRO de incurajare, este nevoie de mai multa implicare si mai multe ore, 300 de la wipe incoace nu este foarte mult.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share