Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Furdy Flavius [6712]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Furdy 
  • 1.2 Prenume: Flavius
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1,86
  • 1.6 Greutate:90 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă:  Str Vegas nr 37
  • 1.9 Număr de telefon: 759-2204

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt apt din punct de vedere al sanatatii.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu sufar de nicio boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu, niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, condus imprudent.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur,  am permisul valabil de 7 ani de zile.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Desigur, o singura data, deoarece mi-am cumparat o masina noua din Germania si ca tot omul i-am cam dat in gura si am ramas pe tusa cateva luni fara permis.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Italiana, engleza si franceza, deoarece am terminat liceul de filologie, care se bazeaza doar pe limbi. Si am facut academia de politie la Campina.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu, niciodata este prima data cand fac un CV.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu, numa ce am absolvit si eu academia si acum imi depun cv-ul pentru angajare la politie.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Mecanic, trebuia sa-mi fac bani pentru a ma intretine la academia de politie.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alaturi in departamentul de politie Los Santos, deoarece de mic copil  il imitam pe tatal meu cu un pistol de jucarie si eram imbracat in politist, deoarece tatal meu era politist. Atat de mult ma pasiona, deoarece el cand venea de la munca imi spunea ce facea el la lucru si cat de greu este meseria dar si usoara in unele momente. Cand am terminat liceul si dupa ce mi-am luat bacalaureatul tatal meu ma sustinea sa ma duc la academia de politie.  Si am jurat dupa ce am terminat academia de politie ca voi apara tara toata viata mea, iar tatal meu si mama mea sunt madri de mine ce am realizat pana acum.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Deoarece este munca pe care am depus-o invatand de la cei mai buni antrenori din alte tari in care luam ore particular pentru a ma pregati atat pentru conditia mea fizica si pentru talentul meu pe care-l am si la condus si la reguli.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : FURDEAN
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Timisoara
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :1 luna
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :110 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :6712
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu : Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu   Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații :Multumesc frumos ca v-ati uitat peste aceasta aplicatie si sper sa ne auzim cu bine .
Edited by JokeR18
Link to comment
Share on other sites

 

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Furdy Flaviusdorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 26/05/2020

Semnatura: Bebe Caiac

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Fortza#2170, Rares#5194)pentru urmatoarele detalii.)
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share