Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Riccardo Gotti [4401]


Ghost
 Share

Recommended Posts

NFORMA?II GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Gotti
1.2 Prenume: Riccardo
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta:27
1.5 Înal?ime:1.85
1.6 Greutate:80 kg
1.7 Na?ionalitate: Italian
1.8 Adresa:
1.9 Numar de telefon: 586-0838
 INFORMA?II LEGALE (2.0)

2.1 Sunte?i un ceta?ean legal al comunei Los Santos?:da
2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explica?i:nu
2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explica?i:nu
2.4 Considera?i ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un poten?ial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: nu
2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i:nu
2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i:nu
2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i:nu
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?:da
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:nu
2.10 Sunte?i capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?:da
2.11 Ave?i cuno?tin?e lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i:Da , cunosc limba enlgeza si italiana
INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:nu
3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:
3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:da
3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul: Spital( admis)
3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o:--
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Los Santos? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Eu doresc sa am alatur departamentului deoarece doresc siguranta si incredere tuturor oamenilor. Imi place sa ajut oamenii in diferite probleme din acest domeniu!
Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Probabil siguranta cu care tin o arma in mana , deoarece am mai avut contact cu arme inainte ( vanator)si increderea in sine
(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Andrei
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15
5.3 Ora? sau localitate de provenien?a : Botosani
5.4 De când va juca?i GTA V? :2016
5.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ? :09/19/2018
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :283
5.7 Ce ID aveti in joc? :4401
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :da
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :da
5.14 Alte informa?ii :Eu sper ca aplicatia mea o sa fie acceptata , deoarece cred ca merit o sansa . Cred ca varsta nu influenteaza rp-ul pe care il fac
 

Link to comment
Share on other sites

+rep, a fost in medici si stie sa faca roleplay! (Nu are 16 ani, dar prin actiunile pe care le are, nu se poate vedea vreo diferenta de varsta).

Edited by Thoma
Link to comment
Share on other sites

+rep , a fost in medici o perioada de timp si din cate am vazut se descurca foarte bine pe partea de RP , in rest e un om super fain si matur chiar daca nu indeplineste conditia cu varsta necesara

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share