Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alin Ionita [ RayDark / 1185]


RayDark
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Alin 
Varsta reala:15
Orasul unde traiti:Bruxelles
Cu ce va ocupati:Sunt la liceu.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da, consider ca il cunosc.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta destul de mare pe platforma aceasta si consider ca am destula experienta incat sa pot ajuta un player nou sau chiar playeri vechi care au vreo nelamurire.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat care are simtul umorului care i place sa glumeasca dar serios cand este nevoie. Sunt un baiat caruia i place sa faca si sa invete lucruri noi. Sunt foarte deschis si stiu sa ma fac placut.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Alin Ionita
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RayDark
Ore jucate pe server:500
De cat timp jucati pe server:Aproximativ 3 luni
Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zile dar in jur de 6 sau 7 ore.
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am nici un warn. Dar am avut odata ban deoarece a fost o neintelegere cu politia iar dupa acea nu am mai putut reintra pe server.
ID-ul din joc:1185
Averea detinuta in joc:Masina VIP,masini din showroom in valoare de 200k,1 million impachetati.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Voi incerca sa ma ocup in special de playeri noi, pentru ai ajuta si pentru ai face sa ramana pe comunitate.Dar ma voi ocupa si de lamurirea playerilor vechi.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Lamurirea problemelor,ticketelor si implicarea pentru comunitate.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Edited by RayDark
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share