Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eduard Nedelcu [ Roys / ID:5323]


Roys
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristian Stefan
  • Varsta reala: Am varsta de 18 ani.
  • Orasul unde traiti: Calarasi.
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata cu nimic.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un individ calm, matur si echilibrat. Pot fi drastic dar si ieratator in cazurile necesare. Sunt foarte activ in comunitate si imi place sa ajut playerii noi chiar daca nu grad-ul de Helper. Doresc imbunatatirea jucatorilor actuali dar si educarea corespunzatoare a celor noi pentru o mai buna functionare si colaborare in comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, rationala si responsabila. Imi face placere sa intru in cercuri noi de persoane si sa ma imprietenesc cu acestea. In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii si sa practic sport de orice fel. a orice persoana am defecte dar si calitati, nu exista persoane fara acestea. Nu incerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. Desi ma supar uneori repede, iert usor, nu stau mult suparat. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Eduard Nedelcu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Roys
  • Ore jucate pe server: 350.
  • De cat timp jucati pe server: De 4 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 5323
  • Averea detinuta in joc: Un apartament, un mercedes s500, un ford raptor si inca cateva masini ieftine.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca cu tot ce pot sa ajut pe cei noi sa inteleaga ca aceasta comunitate incearca sa faca Hard RP si lucrurile pot fi diferite fata de ce sunt ei obisnuiti. Dar si pe cei care fac deja parte din comunitate sa inteleaga daca se poate de vorba buna daca nu prin avertismente regulamentul si stilul de RP in aceasata comunitate. As incerca sa le explic prin exemple ce inseamna comportament normal pentru fiecare situatie in parte si sa explic ca trebuie sa aiba respectul necesar fata de cei din Staff pentru ca isi folosesc timpul lor sa se faca intelesi cand ar putea sa faca altceva.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Cred ca un Helper trebuie sa concentreze pe ajutarea jucatorilor noi in special, sa se simta bine in aceasta comunitate si sa ramana. Si sa inteleaga ca trebuie sa aiba un comportament adecvat pentru ca in momentul in care ai un rol cat de mic in Staff-ul acestui server, trebuie sa uite la tine ca un exemplu.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Nu, curand, am de gand sa imi iau un pc mai bun.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

+REP  un  om de treaba, sta in baca lui chiar am avut tickete cu tine si ai fost calm nu te-ai enervat, consider ca meriti o mare sansa in STAFF ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share