Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Paraschivescu Vali [ 222vali222 / ID: 753]


222vali222
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Valentin
  • Varsta reala: 19 ani
  • Orasul unde traiti: Tulcea
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):- Eu cred ca merit aceasta functie deoarece joc pe acest server de o perioada foarte indelungata de timp, ceea ce m-a facut sa inteleg scopul acestui joc, roleplay-ul. Un alt motiv care ma face sa cred acest lucru este reprezentat de seriozitatea mea de care am dat dovada de cand am intrat prima data pe server si prin limbajul purtat cu restu jucatorilor si respectul meu fata de sine si fata de celelalte persoane cu toate ca unele dintre ele nu l-ar merita. Pe langa toate acestea, aceasta functiie ar fi ca un nou obstacol, o noua provocare pe care a dori sa-mi demonstrez ca pot sa o depasesc. Daca as obtine aceasta functie probabil ca activitatea mea ar fi mult mai ridicata si as vrea sa o tin foarte mult timp deoarece este foarte greu de castigat si foarte usor de pierdut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):- Ma numesc Vali, am varsta de 19 ani si sunt din orasul Tulcea. Sunt o fire energica, glumeata si secretoasa, as vrea ca in viata da reusesc tot ceea ce imi propun, mi-as dori sa fiu un om de succes in viata, imi place sa-mi traiesc viata la maxim, intodeauna sunt si am fost foarte direct cu oamenii, nu sunt genul de persoana care se lasa batuta usor, nu imi place sa fiu barfit pe la spate, ar trebui sa invat si sa mai rabd, as pute face tot ceea ce imi propun problema este ca sunt prea lenes. Urasc prostia si oamenii care încearca sa para ceea ce nu sunt.Urasc sa ma simt neputincioas. Si urasc ca uneori vad doar defectele celorlalti si pe ale mele nu. Nu încerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. Sunt perfectionist ,nu îmi place sa fac lucrurile de mântuiala si tin la detalii.Nu sunt genul de persoana care sa stea prea mult suparata.Critic mult prea mult. Sunt sincer si daca ma deranjeaza ceva o spun. Sincer cred ca as putea sa scriu mult mai multe ,dar nu vreau sa plictisesc pe nimeni.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Paraschivescu Vali
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Fistic
  • Ore jucate pe server: ~330 ore.
  • De cat timp jucati pe server: De 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4-8 ore zilnic. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni cu toate ca am mai gresit.
  • ID-ul din joc: 753
  • Averea detinuta in joc: Detin undeva la 40 de masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu, nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu ama avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie? Daca as obtine aceasta functie as vrea sa imi las amprenta, sa ma tina minte lumea in sensul bun, pentru activitatea mea, pentru roleplay-ul meu sau pentru atitudinea mea de colegialitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper, are rolul in ajutarea jucatorilor noi prin sfaturi despre server sau prin pastrarea ordinii pe server, in cazul unor situatii care sunt interzise in regulament sa sanctionezi (daca este cazul) sau sa le explici frumos cu ce au gresit si sa le mai acorzi o sansa.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share