Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Giovanni Sorin [1626]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Giovanni
1.2 Prenume: Sorin
1.3 Sex: [M]
1.4 Vârsta: 28
1.5 Înălțime: 1,80
1.6 Greutate: 80
1.7 Naționalitate: American
1.8 Adresă: Locuiesc la un prieten, nu stiu strada
1.9 Număr de telefon: 619-9004

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: DA
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: NU
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: NU
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: NU, deoarece nu sufar de nici un fel de boala
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Pentru crima nu, nu am omorat pe nimeni pe parccursul zilelor mele in ors
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat pentru condus fara permis, asta fiind acum 60 de luni, iar pentru detinere de arma alba, acum 30 de luni
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: NU
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: [NU]
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc limba italiana, engleza, franceza, dar nu am avut ocazia de a le folosi deoarece, toti vorbewsc romana , si stiu romana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, este prima ocazie, si sper sa iasa ceva  bum
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: NU
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: NU
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: NU
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer la Pizza Hut, miner, padurar, sunt joburile cu care imi faceam traiul

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): In primul rand, buna dimineata, ora mea este 8, as vrea sa ma alatur departamentului de politie din cadrul Los Santos, din simplul motiv ca as vrea sa ajut cetatenii si orasul, sunt o persoana sociabila, cu capul pe umeri, neavand vicii ce mi-ar dauna munca, stiu sa glumesc si stiu sa fiu serios, orasul are nevoie de politisti cu caul pe umeri si antrenati, as putea explica oamenilor ce este bine si ce este rau, indrumandui spre calea buna a lucrurilor... 
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu cred a toti suntem la fel, toti suntem oameni, nimeni nu este perfect, nu ma pot pune in ipostaza de candidat exemplu,deoarece toti avem lipsurile si plusurile noastre, eu personal nu am ajuns sa cunosc ceilalti canditati, lasand CV pe site , nu am cunoscut nici un alt candidat, poate alti au mai multe luni de antrenament iar alti mai putine, toti suntem la fel , nu se nimeni mai special ca altul

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Sorin
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 14...
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Arad
5.4 De când vă jucați GTA V? : Gta V joc de cand sa lansat
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Am jucat din septembrie, dar m-am lasat din faptul unor probleme personale, joc de 3 saptamani, am revenit inapoi pe server
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 80
5.7 Ce ID aveti in joc? : [1626]
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: DA
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : DA
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : DA
5.14 Alte informații : Nu mai am nimic de precizat...
 

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Giovanni Sorin  dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 08/06/2020

Semnatura: Bebe Caiac

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Fortza#2170, Rares#5194)pentru urmatoarele detalii.)
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share