Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Regazzi Antonio [ Antonio8423 / ID: 178 ]


Antonio8423
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Ma numesc Antonio.
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Pitesti.
Cu ce va ocupati: Elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): De ce cred ca merit aceasta functie? Personal, ma consider pregatit pentru aceasta functie din mai multe puncte de vedere. Principalul motiv ar fii ca doresc sa mi demonstrez mie cat si oameniilor din jurul meu ca pot fii capabil de mult mai multe responsabilitati pe care aceasta functie ti le poate oferii. In al doilea rand consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un player activ pe server, sunt suficient de vechi si stiu majoritatea greselilor facute de oameni in sitatiile RP fie experimentante de mine ori invatand din greselile altora.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Antonio, am varsta de 17 ani si sunt din Pitesti. Ma pot descrie ca fiind un baiat destul de simplu, calm si intelegator. Imi place sa ofer respectul meu oameniilor din jur. Am simtul raspunderii, capacitatea de a lucra in echipa, imi place sa aflu si sa invat tot timpul lucruri noi. Nu ma pot descrie ca fiind perfect, insa din greseli invatam. 

Informatii de pe joc:
Numele din joc (Buletin): Regazzi Antonio
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antonio
Ore jucate pe server: Aproximativ 570 ore.
De cat timp jucati pe server: din toamna anului 2019.
Cat timp acordati serverului pe zi: 5 sau chiar uneori 6 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Da. 
ID-ul din joc: 178.
Averea detinuta in joc: Aproximativ 3,000,000$.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu eu, nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): -
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as rezolva cate mai multe tichete fara aplicarea sanctiunilor, as ajuta playerii noi
cu cat mai multe informatii utile si benefice pentru viitorul lor pe server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutorul oferit comunitatii din toate punctele de vedere. 
Ave?i posibilitatea de a filma în situa?iile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur. 
E?ti de acord ca orice minciuna/informa?ie eronata din aceasta aplica?ie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share