Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Popa [ Mr.Ficus / 6477 ]


Mr.Ficus
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Balaj Adrian
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bacau
Cu ce va ocupati: Scripting / Porgramare ( sunt in stadiul de invatare)
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca as merita aceasta functie deoarece stiu cum sa tratez o situatie de fail rp si stiu cand trebuie sa ma concetrez la problema si cum sa o rezolv
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Adrian , am 16 ani si locuiesc in Bacau! Imi place sa stau pe calculator sa ma joc diferite jocuri si imi place sa scriptez/ programez
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Andrei Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mr.Ficus
Ore jucate pe server:120
De cat timp jucati pe server:Joc de 1 luna si ceva
Cat timp acordati serverului pe zi:5-6
Sanctiuni anterioare pe server:Nu detin nici o sanctiune
ID-ul din joc:6477
Averea detinuta in joc:23k bani + 1 BMW , 2 Motociclete , 3 dube , si cateva masini mai vechi
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Eu nu ma stiu ca o reputatie proasta pe joc!
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu nu am avut
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As lasa prieteniile deoparte si as incepe sa ma contrez si sa rezolv orice problema
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi dar si cu rezolvarea problemelor care apar dar si cu raspunderea la tickete
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea de a filma
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share