Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ferches Marian [Ferches Marian / 7822 ]


Ferches Marian
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Marian Lucian.
  • Varsta reala:17 ani.
  • Orasul unde traiti:Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev si in timpul liber ma joc pe calculator.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa lucrez in echipa, sunt o persoana cooperativa si imi place foarte mult sa ajut jucatorii noi si sa rezolv problemele care apar.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Marian Lucian , am varsta de 17 ani si locuiesc in Timişoara . Sunt la liceu, in clasa a XI-a la profi stiinte sociale . Media generala in ultimii ani am avut-o 9,30. Sunt o fire competitiva, care se descurca intr-o colectivitate. Sunt social, cu simtul umorului, dar si o persoana serioasa in momentele care trebuie. Timpul liber mi-l petrec jucand fivem sau iesind cu prietenii pe afara.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ferches Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ferches
  • Ore jucate pe server:148h
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 14 zile, stiu ca nu sunt foarte multe dar chiar ma simt bine pe server si nu am simtit cand am facut 150 de ore in 14 zile
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10-12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 7822
  • Averea detinuta in joc: Detin 124.000$ in banca, un bmw m4, un bmw e46, daci 13013s si un SFX450
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As  incerca sa ies in evidenta prin acctivitatea mea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu tickete si sa rezolve problemele ce apar pe parcurs pe server 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share