Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ispilate Toni [ ToniWeed / ID: 2740 ]


ToniWeed
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andone Antonio
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Alba
  • Cu ce va ocupati: Momentan ma ocup cu scoala fiind la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt o persoane care are rabdare sa explice si fac acest lucru cu palcere avand experienta in acest domeniu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Antonio, lumea imi zice Toni, locuiesc in Alba. Sunt in clasa a 10-a, acum trec a 11-a, sunt la profilul mate-info. In timpul liber prefer sa joc FiveM, iar cand nu joc FiveM ies afara cu prietenii mei sau merg cu paritii la pescuit.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ispilate Toni
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ToniWeed
  • Ore jucate pe server: 415
  • De cat timp jucati pe server: ~3luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici o sanctiune pe server.
  • ID-ul din joc: 2740
  • Averea detinuta in joc: ~700.000$ cu tot cu masini+bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am o reputatie buna
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut nici o altercatie cu un membru staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incepe sa ajut jucatorii mai mult decat o fac acum si sa imi dedic mai mult timp pentru jucatorii care au probleme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutorul oricarui jucator, in principiu jucatorilor noi veniti pe server, explicandule pe intelesul lor orice nelamurire sau problema are.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Baiat ok activ si respectuos doar ca nu ai nici 6 luni pe comunitatea noastra este nevoie de mai multa vechime pentru a ajunge la aceasta functie!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Este un baiat de multe ori ok dar mai are si scapari! Asa cum a spus si bestial nu este de foarte mult timp pe server dar zic ca ar merita incercat +rep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share