Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Vlasceanu Daniel [Alex_Dny / 68]


AlexDny
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Vlasceanu Alexandru-Daniel
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Calarasi 
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur ca da ,nici nu se pune problema
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da da 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece imi pot dedica timpul facand tickete dar si roleplay , sunt calculat si ma pot impartii in 2 etape , tickete si RolePlay. Ofer expicatii cat sa inteleaga fiecare.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip calm , glumet , calculat si am respect fata de orcine. Imi place sa ajut si sa ofer sfat-uri.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Vlasceanu Daniel
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alex_Dny
Ore jucate pe server: 850+
De cat timp jucati pe server: 14-09-2019
Cat timp acordati serverului pe zi: 10-15 ore pe zi in timpul liber , in timpul liceului undeva 4-5 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Un ban pentru acumulare warn-uri , un ban permanent  si un warn. 
ID-ul din joc: 68
Averea detinuta in joc: Dodge RAM , Duba Sobol-Speedo-Ford ,Dodge Charger VIP, Honda Bros, Chevrolet Camarro , Bmw E36 , Opel , Bmw E60 si suma 50.000 .
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Cred ca nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu .
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As asculta de fondatori si m-as implica foarte mult.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu acceptarea ticketelor in care un player are nevoie de ajutor. Ex: Stergerea unei masini , condus non-rp etc.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur ca da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA ! 
 

Link to comment
Share on other sites

De la mine ai PRO pentru activitate si comportament, dar si COntra pentru acele ban-uri .. adica ai luat niste ban-uri banale ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stiu ca parerea mea nu este foarte importanta, dar vreau sa zic ca acest baiat e foarte de treaba, nota 10 pentru el, e cu mine in factiune, nu am avut nici o cearta cu el, nu e razbunator, foarte activ.

Edited by Codrutz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probabil ca parerea mea nu conteaza, DAR consider ca dny merita aceasta sansa de a fi in staff deoarece este foarte activ, chiar daca are o varsta relativ mica are o gandire matura si este un om in care poti sa ai incredere, cat si un om cu care poti face caterinca. BIG +Rep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share