Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Sonia-Antonia Cazaciuc [1733]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Cazaciuc
  • 1.2 Prenume:Sonia-Antonia
  • 1.3 Sex: Feminin
  • 1.4 Vârsta:22
  • 1.5 Înălțime:165
  • 1.6 Greutate:52
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:Strada Vinewood Nr.11
  • 1.9 Număr de telefon:976-6551


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza.Franceza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Am trimis Cv-ul la Departamentul de Politie
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Admis
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Politista,Miner

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Sotul meu tocmai a primit o oferta buna in orasul Los Santos,aceea de a fi Director General al spitalului.Amandoi suntem fosti politisti.Cand m-am casatorit cu el nu aveam nicio idee ca e omul bun la toate,sotul perfect.Tocmai de aceea ca sa il fac mandru de mine,m-am apucat sa fac scoala de Asistente medicale,si in curand voi incepe Facultatea de medicina.Cum am terminat scoala,sunt gata sa imi depun Cv-ul pentru a fi alaturi de sotul meu si a-mi ajuta colegii la salvarea  oamenilor care au nevoie de ajutorul nostru.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Trecutul meu profesional este putin diferit de al celorlalti din acelasi domeniu, ceea ce ma face sa am o perspectiva originala si sa vad solutii inovative si creativa la majoritatea problemelor care ar putea aparea.De exemplu,cand la locul de munca anterior, am intalnit problema X, am gasit solutia Y care a functionat de minune si a fost cu totul diferita de a celorlalti oameni din departament.
  •  
  • (( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))
  • 4.1 Prenume:Ioana
  • 4.2 Vârsta:29
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Ploiesti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:1 an aproximativ
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:din august anul trecut
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: mai mult de 1000 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:1733
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:depinde de timp,stau o zi intreaga,intre 7-10 ore sau in alte zile doar cateva ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:Barbatul meu e perfect si e Director General al spitalului :))
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.gif.16f2b32a33044e3b62f5ee23d5dd3809.gif

 

In Character (IC):

Doamna Sonia Antonia Cazaciuc, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul Medical din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi gradul de Asistent Medical! 

 

Data: 04/06/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC):

Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005, Hataruku#5608) pentru urmatoarele detalii.
Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Medicilor si Regulamentul Server-ului.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share