Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alin Ionita [ RayDark / ID:1185 ]


RayDark
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Burghelea Alin Andrei
Varsta reala:15
Orasul unde traiti:Traiesc in Bruxelles de cativa ani buni
Cu ce va ocupati:Sunt elev si practic fotbal alaturi de un club care este aproape de performanta..
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da sunt de acord.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da, cunosc regulamentul destul de bine pentru a putea indeplini functia de membru staff. 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece am destula experienta in fivem pentru varsta mea.Sunt intelegator si stiu ce trebuie sa fac in situatii keye. Nu sunt impulsiv stiu sa ascult problemele apoi actionez pentru rezolvarea lor.Sunt de parere ca ma pot descurca cu aceasta functie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Burghelea Alin Andrei. Am frumoasa varsta de cinsprezece ani aproape saisprezece.M-am nascut in Bucuresti sectorul 6.La varsta de 10 ani am plecat in Belgia alaturi de parinti mei.In momentul de fata sunt stabilit aici de aproximativ 5 sau chiar 6 ani.La varsta de doisprezece ani am inceput sa practic fotbal dar din cauza unui accident pe teren am fost nevoit sa fac pauza.Acum m-am reapucat de un an jumate inapoi alatruri de un club care este aproape de performanta.Timpul meu se imparte intre FiveM,antrenament si iesitul afara.Dar cu toate acestea reusesc sa fiu destul de activ si pe partea de fivem.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Opie Winston
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RayDark
Ore jucate pe server:Detin 530 de ore in aproximativ 3 luni jumate.
De cat timp jucati pe server:Am jucat putin inainte de wipe dar nu serios.Acum m-am apucat serios de aproximativ 3 luni jumate.
Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zile, dar in general de la 8 ore in sus
Sanctiuni anterioare pe server:Am doar o sanctiune pe acest server.Sanctiunea consta intrun disconnect in RolePlay cu Politia.Totul sa intamplat cand mergeam pe autostrada pe langa inchisoare cand a trebuit sa plec pana la magazin 5 minute.Am dat disconnect dar nu aveam nici o masina de politie in spate.Apoi un membru staff ma chiama inapoi pe server iar eu nu stiam dece.Avand in vedere ca nu mai eram deja acasa am zis ca intru in 5 minute dar cand am ajuns acasa aveam deja ban. 
ID-ul din joc:1185
Averea detinuta in joc:Detin o avere de 2 masini VIP si suma de 1.100.000 in bani. 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Inafara de aceaa discutie despre acel ban care sa intamplat acum ceva timp nu am alte antecedente pe comunitate sau o reputataie proasta.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu si nici nu doresc.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Consider ca pot ajuta prin activitatea mea zilnica incat si la implicarea ticketelor.Sau cu propuneri/opinie despre urmatoarele updateuri. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu ticketele.El trebuie sa rezolve problemele intre playeri incat si lamurirea playerilor noi pe comunitate.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, am posibilitatea de a filma cu Geforce Experience.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

Pro - Desi nu ai o vechime mare pe comunitate ai jucat foarte mult, te-ai implicat ai fost in doua mafii vechi si te descurci foarte bine, este nevoie de activitatea ta pe server!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share